Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés

Először úgy éreztem, hogy lehet jövőnk amíg meg nem ismertem igazán(ezt amolyan fellángolásnak mondanám) és ki nem derült, hogy nem igazán vagyunk egy hullámhosszon. A lánynak nagyon bejövök (ezt ő maga mondta) ám kiderült, hogy az egyik barátnőjének is tetszem aki viszont sokkal jobban tetszik nekem, mint az előző lány.

Mit tegyek, hogy ne bántsam meg az elsőt és összejöjjek a másodikkal? Nem mondanám, hogy legjobb barátnők de nagyon jóban vannak.

Hogyan mondjam el az elsőnek, hogy hagyjon és hogy a másik lánnyal tudnám elképzelni a jövőmet?

Remélem érthető voltam.



2017. jan. 29. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el jól megbarátkozni a második jelöltel esetleg flörtölgetni vele. Szerintem ha a második lányhoz közeledsz nagyon akkor azt az első észrefogja venni és leáll. És így nem lesz túl nagy a lelki bántalom
2017. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond meg az elsőnek őszintén...értékelni fogja
2017. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!