Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy lánynál?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet,hogy nagyon mélyen megszerettem az egyik osztálytársamat,akivel úgy haveri szinten állunk.Már 4 éve ismerem,de ez az érzés iránta úgy tavaly teljesedett ki.Szeretnék kezdeményezni,de mivel egy nagyon zárkózott személy vagyok inkább halogatom a dolgot,de kezdem úgy érezni,hogy ez nem mehet így tovább ( a legrosszabb az egészben az,hogy nem is tudja mennyire odavagyok érte),ezért ötleteket kérek,hogy hogyan kezdeményezzek(pl.odamenni,beszélgetni....hogyan csináljam?)15F

2016. okt. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi történik, amikor megtudja mennyire odavagy érte?

Miért rossz, ha nem tudja meg?


Most már tudod, mit mondj neki.

2016. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mondj igent. (...) Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál."

Gabriel García Márquez


Próbáld meg, veszteni valód nincs.

2016. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mit csináltak 50- 60 évvel ezelőtt?! Akkor nem volt ilyen hogy gyakori kérdések, facebook, instagram stb. Te vagy a férfi, menj oda Beszélgess vele egy ideig, majd úgy haverként hívd el valahova, pl: sétalni, (semmiképp se mekibe, vagy valami gyorskaja - helyre) tóparta, valahova ahol Neked jó, majd a rákövetkező nap hívd valami romantikusabb helyre. Nem muszáj elmondani hogy randira mentek, csak érezze hogy többet akarsz. Majd a randi végén (ha igent mondott az elhívásra) mondd neki hogy -figyelj (kis szünet) egy ideje már többet érzek irántad mint sima barát, és szeretném hogyha több lenne köztünk- Ha nem mondd semmit mondd azt hogy -mit szólsz hozzá?- és kész. Ugye hogy nem is olyan nehéz. Ha ezek lezajlottak akkor a kezedben van minden.
2016. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja tényleg és ha nemet mondd akkor hagyd ott, nem érdemel meg téged előző voltam 23/F
2016. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak,de nem teljesen ez volt a kérdésem,hogy hova menjünk meg,hogy mit mond,hanem az,hogy ezt az elzárkózást,hogyan szüntessem meg magamban ami meggátol a kezdeményezésben.(Tehát csak a kezdet nehéz,hogy odamenjek a többi már úgy menne magától).Egy kis bátorításra is szükségem lenne.
2016. okt. 11. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen osztálytársam, aki semmit nem beszél viszont , ha 2-en vagyunk szófosása lesz.

Férkőzz a bizalmába!

2016. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiú haverok tudnak erről?

Hátha ők többet tudnának segíteni...

2016. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lanykent, azt hiszem azt tudnam mondani, hogy mosolyogj ra sokat, probalj vele minel tobbet beszelni. Kerdezgesd onmagarol, hagyd, hogy beszeljen. Nevettesd meg, torodj vele. Probalj minel tobbszor hozzaerni. Ezt ugy ertem, hogy peldaul ha utban van, akkor ovatosan erintesd meg a vallat es ovatosan tedd arrebb, vagy kerd meg, hogy menjen arrebb. Jatsz a tincseivel stb. Ez kicsit most bonyolultnak es furanak tunhet, de a lanyok (altalaban) szeretik az aranyos, figyelmes fiukat. Azzal pedig, hogy megnevetteted (ergo boldogga teszed, ha csak egy kis idore is) ezzel azt ered el, hogy valamilyen modon azt erezze, hogy rad szamithat es elkezd. A hozzaeres nem tudom miert jo, de sok lanynal bevallik.


Nem garantalom, hogy mind jo amit leirtam. Nem vagyok tul toppos a parkapcsolati tanacsadasban. (15/L)

2016. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!