Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van, ha újra szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha újra szeretné kezdeni? Belemenjek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom. rengeteget sírtam miatta, de már kezdek túl lenni rajta. viszont egyre többen mondogatják nekem, hogy úgy látják a srácon, hogy megbánta a szakítást. felvetették nekem a kérdést, hogy mit mondanék neki, ha vissza akarna kapni.de nem tudom... nagyon szeretem őt még mindig, rosszul esett, hogy szakítottunk, de az utolsó két hétben már voltak problémáink... mit tegyek ha tényleg újra akarja kezdeni?

2017. jan. 29. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok és milyen problémáitok voltak?

Ha olyanok, amiket meg lehetett volna beszélni, de inkább különmentetek, akkor a legközelebbi problémáitoknál is inkább szétmentek, mint megbeszélnétek.

Utólag sok mindent lehet bánni, de sokszor ott helyben kell jól gondolkodni.


Személyes vélemény: akivel már egyszer különment az ember, azok a konfliktusok később is előfordulnak, és általában ugyanúgy nem tudják megbeszélni a problémákat. Én nem mennék bele újra a kapcsolatba. Főleg, ha már kezdek is túl lenni rajta.

2017. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te felmelegítenéd és megennéd a romlott káposztát, amit anyád még karácsonyra főzött?


Gondolkozz el ezen.

2017. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!