Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne akarjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne akarjam ennyire megcsókolni a tanáromat?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte csak arról álmodom hogy megcsókolom.Vagy éppen ő fogyasztott alkoholt és megakar csókolni engem de én visszautasítom és mondom hogy nem lehet pedig nagyon szeretném.A tanár semmit nem érez irántam ezt biztosra tudom.De én folyton erről álmodom hogy mi csókolózunk meg ezen jár az agyam és nem tudom hogy felejthetém el.Nyílván nem csókolhatom meg mert kirúghatják,stb.. Meg egyáltalán ő vajon mit szólhatna hozzá hogy csak úgy egy diákja megcsókolja...

Azt tudom hogy iszonyatosan szeretném de semmi nem tereli el a gondolataimat erről és ez mát lehet kicsit beteges...



2017. jan. 29. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolom sok emberrel előfordul, de ezek jobb ha megmaradnak ábrándozásnak.. :)
2017. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Középsuli vagy egyetem? Mennyi idősek vagytok?


Próbálj meg ismerkedni másokkal, legyél nyitott más srácok közeledésére, egy idő után majd csökken és el is múlik ez a vágy. Ezenkívül ha jön a gondolat, hogy mecsókolnád, próbáld meg nem elképzelni, átélni gondolatban a helyzetet, ne ábrándozgass, tereld el a figyelmed másra.

2017. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!