Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom megcsókolni?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom megcsókolni?!

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel szeptember ota ismerjük egymast.o 18 én 15 eves vagyok.nekem meg soha nem volt senkim.nagyon jol kijövunk egymással es én nagyon megszerettem.kolisok vagyunk mind ketten es ketszer volt olyan hogy kettesben voltunk este a koli mogott es mindkétszer végig próbált megcsókolni.de nem hagytam neki Sosem.tenyleg szeretem ezt a fiút de nem bízok meg benne annyira hogy megcsókoljam.nem erzem azokat a bizonyos pillangokat.viszont felek ha tul sokaig utasítom el akkor elveszitem.
2016. nov. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csok nem olyan nagy dolog, de ha nem akarod, akkor ne tedd meg. Ha emiatt elveszíted, akkor ennyit ert.
2016. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól írtad, ha nincs "pillangó"akkor ez nem szerelem. Lehet szimpatikus ,kedves, aranyos stb. De ha nem megy neked akkor ez van.
2016. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok. Vagy pedig ha azt írod nem bízol benne, lehet hogy így neveltek ,de ez nem vészes. Vagy kevés az önbizalmad esetleg.
2016. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és nem lehet, hogy az van a dolog mögött, hogy még nem csókolóztál?
2016. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen.benne van a dologban..de ha picit jobban ereztetne hogy szeret nem lenne gond.
2016. nov. 12. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
beszél erről vele, máshogy nem lesz változás
2016. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Véletlenűl nem Renii nek hívnak ? :D
2016. nov. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!