Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg vagytok elégedve a saját...

Meg vagytok elégedve a saját életetekkel? Mi tesztek annak érdekében, hogy kívül-belül is jól érezzétek magatokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok még elégedett az életemmel, mert még nem értem el az első célomat, hogy hitel nélkül legyen saját házam.Csak ez mozgat, csak ezért küzdök, és szomorú vok, mikor arra gondolok, hogy még kb3 év mire ezt megvalósíthatom.Mindig nézegetem a ház hírdetéseket, hogy tudjam, mért kell végig csinálnom, amibe belevágtam.Az életem akkor fog teljessé válni, ha külön élhetek , és magam ura leszek!

A belsőm érdekében probálok nyitott lenni több témában, most olaszt tanulgatok, és festek, és sokat sétálok a kutyusommal.

24/L

2010. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően elégedett vagyok, mindenem megvan, ami fontos, család, barátok, munka... egy problémám van csak, hogy anyagilag nem állunk túl stabilan. Ezért azt tesszük, hogy spórolunk és gyűjtögetünk, az a cél, hogy legyen legalább fél milla félretéve "csak úgy", onnantól jöhet a lakás-projekt.

De alapvetően szerencsésnek tartom magam, mert a pénz olyan dolog, amit az ember tud keresni, félretehető, forgatható. Az viszont, hogy szerető barátaim és családom van, pótolhatatlan érték!

2010. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is megvan mindenem, mégsem vagyok elégedett. Fogalmam sincs hogy miért, igazából nem tudom megmondani mi hiányzik. De úgy érzem fáradt vagyok, és utálom az életemet. :/
2010. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Meg vagyok elégedve az életemmel.Szerető férjem van 16 éve, csodálatos kamasz fiam.Van családi házunk, kocsink, biztos bevételünk, nyaralni járunk, hitelünk nincsen.Ahoz hogy teljes mértékben jól érezzem magam a bőrömben, sokat kell tennem.Edzeni járok hetente 3x, úszni, szaunázni, fodrászhoz, kozmetikushoz 2 hetente, de szeretek futni az erdőben, biciklizni a férjemmel.Megpróbálom a stresszt kiiktatni az életemből, apró dolgokon nem húzom fel magam, a nagyokat meg megoldom.Azt hiszem kb.: ennyi a lényeg.
2010. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok megelégedve, mert nekem nincs semmim. de örök álmodozó vagyok, és reménykedem hogy egyszer az én álmaim is valóraválhatnak.
2010. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó : Irigyellek :)

Én még csak 18éves vagyok szóval az én válaszom nem olyasmi lesz mint az előttem szóloknak.

Megvagyok elégedve én is az életemmel mert minden fontosat megkaptam: Szeretetet, családot, barátokat,törődést, kedvességet és még folytathatnám.

Jelenleg nem igazán tudom h hogyan tovább. Ugyanis leérettségiztem és most fogok majd tanfolyamra járni amivel szakmát szerzek, jövőre pedig főiskola. Kicsit aggaszt a bizonytalanság mert még a szakmára is felvételiznem kell majd. De ilyenek nem tudják elvenni az életkedvem mert sok olyan dolog van amit csinálhatok az életbe és én olyan "mindennek örülős" típus vagyok :)

Munkával kapcsolatba pedig nem tudok nyilatkozni mert csak nyári diákmunkáim voltak eddig és azok összehasonlíthatatlanok egy "igazi" munkával.

18/L

2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ! Bocsánat közbe írt más is. 10: 57es-t irigyelem.

18/L

2010. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A sajat eletemmel megvagyok elegedve es nem erzem, hogy barmi is hianyozna az eletembol sem fizikai teren, sem lelkileg,

de ez a korszak az, ami nem igazan nyugtato, mivel nagyon egyutt erzek az emberekkel, igy mindig Rajuk gondolok es ahol tudok eppen ezert segitek, hogy igy is konnyitsem az eletmodjukat.

De igy viszont megtalaltam a lelki bekemet, mivel erzem, hogy leptem emiatt es tettem is, tehat mar nem erzem azt a tehetetlen duht, mint elotte, amikor tetlenul neztem es csak sajnaltam Oket.

Mindig szerettem az embereket, de igy pl.nagyon sok szeretet es tiszteletet es megbecsulest kapok,azoktol Akiket En gyogyitottam meg, En vettem meg a gyogyszeret pl. stb.

Nekem igy igen, jelenleg elegedett vagyok, de elotte nagyon zavart az, hogy nagyon sok a szegeny es kiszolgaltatott ember es ezeknek a latvanyatol nem voltam nyugodt.

2010. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg! Van egy fantasztikus férjem, szép házunk hitel nélkül, biztos és viszonylag jó munkahelyünk, egy édi kutyánk, autónk, szerető családunk. Van sok barátunk, sok programunk és most tervezzük a babát! Azt hiszem elég szerencsés embernek mondhatjuk magunkat!
2010. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok. Azt csinálom, amit szeretek (munka, hobbi), és azzal élek, akit szeretek. Vágyhatnék nagyobb házra, kertre, utazásokra, több pénzre... de igazából nem kell. Elég annyi, amennyi van.
2010. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!