Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem talál meg az igaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál meg az igaz szerelem? Miért nemtudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Válszoljon kerem valaki nemtudok szerelmes lenni miota egy fiu kette torte a szivem..2 evvel kesobb mar most tul vagyok rajta de nemtudok szeretni

2017. jan. 30. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se voltam még szerelmes mégse nyafogtam soha érte, te me már voltál ezek szerint, hiszen összetörték a szíved, ha egyszer voltál akkor mégegyszer leszel, a biciklizést sem lehet elfelejteni, habár nekem sikerült :D
2017. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KnightBalazs ***** válasza:

Nem akarom felül bírálni az érzelmeid, de néha csak beképzeljük magunknak, hogy nem tudunk valamit. Minél jobban rágörcsölsz talán annál kevésbé fog sikerülni. Probálj meg egy kicsit fellélegezni és ne foglalkozz túl sokat ezzel a témával. Ha folyamatosan rajta kattogsz az szerintem nem fogja helyrehozni. Csak lélegezz nagyokat és keress egy nyugodt környezetet, tölts ott sok időt és remélhetőleg helyre pattansz.


Probáld könnyeben felfogni. Néha hajlamosak vagyunk túl dramatizálni a dolgokat. Lehet nincs is akkor baj.


Remélem segítettem. 17F

2017. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már én is voltaamm xd... Hány éves vagy?
2017. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!