Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, de ő nem szeret, hogy tudnék kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a dolog hogy már 1-ső ótta szerelmes vagyok az osztálytársamba és most hetedikesek vagyunk.Ès az szeretnèm kèrdezni hogy szerintetek ilyen hosszú távú viszonzatlan szerelemnek lehetnek káros hatásai? Szinte mindig amikor csak rágondolom a lányra elkezd fájni pár másodpercre a szivem.Szerintetek ez miért van?

2017. jan. 26. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy szerelmes vagy, max tetszik neked. Nemsokára továbbtanulás, úgyhogy foglald el magad, koncentrálj a sulira, barátokra, sportolj. Lehet, hogy addig lesz belőle valami, ha pedig mégsem, nemsokára gimi, ott lesz egy csomó úu ember akivel ismerkedhetsz :)
2017. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy ő jogy gondolja
2017. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél sokat a közelében ill. Vele, és tedd neki a "szépet"!

Figyeld a reakcióit, hogyan viselkedik.

Lehet, h. ő is megkedvel (vagy már eddig is kedvelt), és ha többet együtt vagytok (nem csak az osztályban), több is kialakul(hat).

Ha pedig nem jön össze, itt van mindjárt nyár, azután meg a továbbtanulás. :)

2017. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem a magasabb pulzusszámodban, ill. a szívdobogásodban nincs semmi káros. Ez a 'szerelem' normál velejárója, h. hevesebben ver a szívünk a kiszemelt láttán v. gondolatára.

(Ha máskor is fáj a szíved, vizsgáltasd ki magad! Lehet egy eddig fel nem fedezett vele(d)született szívnagyobbodás okozta szívritmuszavar is.)

2017. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!