Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

160-165cm, 53kg, kékes zöld szem, szőkés batrna haj ami lapocka alá ér , a fenekemre csak annyi hallottam hogy szívesen megfognák .

Kedves, barátságos, vicces, kicsit szégyellős visszahúzódó,de tud bunkó lenni azzal aki megérdemli.

Ha nem járnátok vele miért?

Kort is írjatok légyszí!



2017. jan. 30. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azért nem, mert nem néhány sor alapján fogják eldönteni, hogy járnának-e veled
2017. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pár sor alatt nem igazán lehet megállapítani, hogy milyen is az igazi személyiséged.:) 17f
2017. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 KnightBalazs ***** válasza:
100%

Számbeli adatok szerint nem tudok és nem is döntök amikor a lányokról van szó. De el tudom mondani, hogy én mit veszek figyelembe amikor egy lányt "kiválasztok".


Az elsődleges szempont, hogy valami fogjon meg benne. Legyen csinos, nevessen a vicceimen. Tudjunk beszélgetni. A kisugárzása is nagyon sokat számít számomra. Talán az a legfontosabb egy lányban. Ilyen adatok szerint nem lehet eldönteni szerintem valakiről, hogy járnák-e vele. De példáúl szeretem az alacsony lányokat. A visszahúzódóttság is beszokott jönni.


Remélem segítettem. 17-F

2017. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy már azt is kikell emelned, hogy "jó a segged", deház ha te ilyen lány vagy, ismételten ismétlem magam: Nem lehet megmondani, inkább ismerőst kérdezz meg nem szégyen, tőlem már kérdezte pont a múlt héten valaki, hogy én hogy látom mik a rossz tulajdonságai amin tudna is változtatni, nyugodtan tisztáztam vele, hogy nem lesz sértődés ha elmondom és felsoroltam párat, ő is belátta a dolgokat és megköszönte, nem szégyen ha az ember megpróbálja a személyiségét fejleszteni és elviselhetőbbé tenni magát, ezt pedig csak a körülötted levőktől tudhatod meg.
2017. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján igen. De sajnos édeskevés infó.. (Ha egy lány szégyenlős, az olyaan cukii :3 )

17/F

2017. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki a "jó" oldalát írja le, ez szánalmas.

Akkor tudnának dönteni ha kiismernének..

A kékes szem az oké, de honnan tudjuk az orrrod arcod milyen,mire hogy reagálsz...

2017. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Aha miért ne

8

2017. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 vagyok.. 18*
2017. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem haragugy én nem járnék veled. Mi az hogy a "fenekedröl annyit hogy szívessen megfognád"? Megkértem barátnömet hogy jellemezze magát hasonlóan mint te.

Stilus:emo

169centi tenger kék szem vörös haj.

A testemröl annyit hogy magamnak megfelelek a többi nem számit szerintem nem kell kiemelnem.

A stilusomtól eltérve mosolygos kedves vicces lány vagyok, van akivel szadista de azok általában fiúk és vagy rosszul szoltak hozzám vagy tettekel kiérdemelték. Nagyon szeretem ha társaságban lehetek , nem szeretek otthon ülni és nem szeretem ha tiszta kupi a lakás szeretem ha tisztaság vesz körül. A stilusom és a személyiségem eltér de ha bunyorol van szó akkor én minnyárt ott vagyok de ha a barátnőimmel kekeckednek koporsoba teszek mindenkit. Az én meglátásom szerint jó barát vagyok és ha baj van akkor én mindig melleted állok.


Már magában jó hogy emos a stilus. Plusz két csodaszép tetkó disziti a testét :3 bomba egy nő 17éves létére

18F

2017. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
#9 Oszt' ki fszt érdekel?
2017. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!