Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok olyan lánnyal akinek alkoholista az apja és szegény?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön, persze! 18/F
2016. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak emiatt nem, viszont kizáró ok sem lenne.
2016. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fiú,de hidd el,ez nem kizáró ok egy kapcsolatra nézve,aki nem járna veled az biztos nem az apukád miatt,a többiek meg nem az apukád miatt akarnak veled járni...no para
2016. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel milyen,lehet szar családja (nekem se a legjobb) lehet szegény nálam nem ez dönt,amíg ápolt,igényes és nem a gondjain rágja magát éjjel nappal elfogadok bárkit aki nem a legfényesebb életet éli
2016. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ertelmes fiut ez nem zavar. Arrol nem te dontesz,hogy milyen az apad. Attol meg,hogy neki kisiklott az elete,te siman lehetsz normalis,intelligens lany. Az en apam is alkoholista volt(mar nem el),megsem erzem magam kevesebbnek ettol.
2016. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy intelligens, értelmes fiú rádtalál, aki persze szeret is akkor ez nem fogja érdekelni. Bár rám azért nézett valaki ferde szemmel, mert "csonkacsaládból" származom és azokkal vigyáznikell. Bár nem értem miben befolyásolja az életem, hogy nem él az apám vagy miért vagyok ettől kevesebb.
2016. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Veled járok nem az apáddal
2016. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!