Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

igazából talán nem is szerelem,mert mégiscsak a tanárom,ráadásul sok a korkülönbség.Tudom,tudom hogy ez így nem jönne össze,de annyira jól érzem magam vele,és bármikor szívesen lennék az óráján.Tesitanár.A helyzet az,hogy nem tudom mit csináljak,ráadásul ha elballagunk,biztos,hogy nagyon fog hiányozni.:( már 3 éve,hogy nálunk tanít,és igazából így az utolsó két évben kezdtem érezni,hogy valami más,de persze tisztában vagyok azzal is,hogy ez nem igazán szerelem.

14L, 25F

14/L, ő 25.



2017. jan. 31. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Ehhh Erika nem kéne neked szeretned engem, én csak diákomként tekintek rád, félő hogy én is érzek irántad valamit, ezért elmegyek az iskolából és soha többet nem látsz majd, ha nem szertsz ki belőlem.
2017. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Csak annyi, hogy észrevetted őt. Ez egy biztos jele annak, hogy kezdesz felnőni, de azért 14 évesen azért még ne siesd el a dolgot.
2017. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, de legalább megvan az első (?) élményed arról, hogy milyen érzések járnak a szerelemmel. Egyébként ez még csupán rajongásnak is tekinthető.
2017. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!