Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen volt az első csókja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csókja?

Figyelt kérdés
Részleteket is kérek! :D

2017. jan. 31. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bemásolom ide, mert ma már ez a második ilyen kérdés.


15 voltam és életem szerelmével csókolóztam először. Ő 16 volt és szintén szerelmes volt belém. De nem jöttünk össze, mert úgy éreztük, hogy kicsik vagyunk még ehhez (főleg én!). Aztán amikor 17 lettem, újra találkoztunk, de csak azért, hogy átadjon pár gitár kottát. Végül, ott ragadtam nála egy jó 5-6 órára. Így vele volt életem második első csókja. Ezt úgy kell érteni, hogy egész életemben csak vele csókolóztam, senki mással. Nyelves csók volt az első is és az azt követő többi is. A "második első csók" után összejöttünk. Azóta a menyasszonya vagyok. Ennek már 5 éve. :)


A körülményekről annyit, hogy amikor 15 voltam, ő 16, akkor horror estét tartottunk, ezért mivel már késő ősz volt és korán sötétedett, elmentünk a temetőbe. Aztán, amikor este 7-kor úgy döntöttünk, hogy ideje hazamenni, elindultunk a kapu felé, és akkor vettük tudomásul, hogy a temető bezárt. Ezért a Kedvesem vette a bátorságot, ha már be voltunk zárva, és megcsókolt.

Aztán elindultunk a temető hátsó része felé, ahol az erdő van, és ott ki tudtunk menni, mert bővítették a temetőt és nem volt körbe zárva az egész.

A hazaúton még váltottunk pár csókot.


Ennyi részlet elég? :D


22/L

2017. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz.
2017. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 éves voltam 'felelsz vagy mersz'-be volt. Borzalmasan rossz volt. De hát gyerek voltam, húzott a kíváncsiság.
2017. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már írtam párszor,de erősen illuminált állapotban,16évesen egy parkban.pár nem túl dekoratív 20éves csajjal,akiket a még illumináltabb haverom szólított le:D

#1 miért nem másztatok ki? xd

19/f btw

2017. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mert a temetőnek a fala végig hamvasztott koporsókból áll, a további 2 falból az egyik kriptákból állt a másik pedig 4 méter magas volt. A két kapu pedig vasból volt, tehát még rácsai sem voltak. Így maradt az erdő. :D
2017. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!