Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé tetszik egy lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé tetszik egy lány és kicsit bele is zúgtam de már 6 hónapja pasija van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
fura mer a lány nagyon szép de a pasija csúnya. Eleinte beszélgettünk fbon de aztán nem írt vissza de a suliba a a folyosón mindig szemezünk meg ha nem nézem őt akkor azt veszem észre hogy ő néz engem.
2017. jan. 31. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

a lány tökéletes példája a "nem csak a külső számít" mondásnak. Semmiképpen se hajts rá, mert az milyen már!?!

(ugye érted). Vagy megvárod míg szétmennek vagy pedig nehezen továbblépsz másra. Az utóbbit ajánlanám, mert nem tudhatod meddig lesz együtt a sráccal (akinél ugye nem számít a külső és a belsője meg nem igazán fog változni, szerintem)

2017. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd békén szegényt.


Am, a kérdésedből úgy jön le, hogy csak azért akarsz vele együtt lenni, mert te szépnek tartod magad és nem akarod h egy csúnya fiúval járjon.

2017. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!