Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik egy lany?

Figyelt kérdés
Sziasztom. Arrol lenne szo hogy van egy lany aki eszmeletlenul bejon es nem tudom hogy mit tegyek. Reggelente egy buszal megyunk. Az lenne a gond ha netantan oda mennek hozza beszelgetni vagy valami es nem jonne ossze vagy elutasit az eleg gaz lenne es azt nem akarom hogy meg egy ket evig lasson mert nagyon irritalna. Kerhetnek segitseget? :(
2017. jan. 28. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te reménytelen állat! Menj oda b+, max lesz egy haverod! :D
2017. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyi lehetőséged van amennyit felvázoltál. Oda mész és beszélsz vele.
2017. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor max ne nyomuljak ra nem? Meg mirol beszeljek vele elsonek?
2017. jan. 28. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg, nem veszíthetsz! Az már más kérdés, hogy mivel. Én lányként igazából bármilyen témának örülnék. De ha nem jut eszedbe semmi, akkor maradj a szokásos milyen zenét hallgatsz/suli kombónál.
2017. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat de most erted oda megyek hozza szia, milyen zenet hallgatsz... stb az kicsit fura. En mondjuk arra gondoltam hogy szia nagyon szimpatikus lanynak tunsz szeretnelek megismerni
2017. jan. 28. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez is jó. Igazából mindegy milyen szöveggel mész, mert levágja rögtön, hogy ismerkedni szeretnél.
2017. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudnal segiteni? Hamar ugy is lany vagy hogy neked mi tetszene ha oda menni hozzad egy fiu.
2017. jan. 28. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha szimpi vagy neki, akkor mindegy mivel jössz, mert max. aranyosnak fogja tartani a bénázásodat és hogy zavarban vagy. De szerintem az jó terv, hogy kérsz tőle egy zsepit, aztán megkérdezed a nevét, és mondod, hogy nagyon szimpi és szívesen megismernéd. Ez mégis csak lazább, mintha odaállnál mellé és mindenféle előzmény nélkül közölnéd vele, hogy ismerkedni akarsz.

Egyébként nekem is van egy fiú, akivel reggelente egy busszal jövünk és mit meg nem adnék, ha megszólítana. :D

2017. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyi hogy facebookon mar ismerosok vagyunk meg minden meg ritkan ram is nezett stb... csak az a sulypont hogy ha elegge be egek az egesz iskola luzernek tart es a buszon is rossz erzesem lesz hogy a tobbi lany is rajtam rohog.
2017. jan. 28. 22:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj oda, szólítsd meg és lesz ami lesz. Attól ne tarts, hogy visszautasítás esetén ki fog röhögni meg mindenkinek elmondja, mert egy normális lány nem tesz ilyet. Legalábbis én nem hallottam még olyanról, hogy amiatt röhögött volna ki bárki bárkit, hogy kapott egy visszautasítást. Én személy szerint nagyon örülnék ha így jönnének oda hozzám és nem neten próbálkozna mindenki. Mindegy mivel állsz oda akár valami ürüggyel, akár azzal hogy szimpatikus és jó lenne megismerni, nem ez fogja meghatározni, hogy neki te bejössz-e vagy sem
2017. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!