Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki az egyik barátnőmnek nagyon régóta tetszik, de nincs esélye a fiúnál és igázából nekem is tetszik a fiú. Elmondjam a barátnőmnek? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
A csaj sokszor akarta elrontani a kapcsolataimat mert féltékeny volt, viszont nekem csak megtetszett most a srác, nem tudom mi legyen, ha elmondanám neki akkor szerintem durva dolgokat vágna hozzám, meg elmondaná mindenkinek, (ez 100%) meg hazudna is mellé dolgokat,mert ő még random is szokott mindenki, főleg ha féltékeny. Fuu.. Azért mondom ezt mert én szebb vagyok nála (nem egobol, ne értsétek férre légyszi, és erről nem szeretnék egy mondatot se látni,h milyen beképzelt vagyok) és ő ezt tudja is mert szokta nekem mondani,h jó nekem,h jó a seggem meg szép vagyok stb, ő meg kicsit ducibb, arca az szép meg minden de nincs semmilye elől se meg hárul se, de nem ez a lényeg, szerintetek vegyem el tőle a lehetőséget, vagy mi legyen?

2017. jan. 31. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha sokszor el akarta rontani a kapcsolataidat, akkor nem is igazi barátnő. Szerintem a fiút válaszd, a "barátnődet" meg hagyd ott, legyen féltékeny másra
2017. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszönöm sokat segítettél!
2017. jan. 31. 18:35
 3/3 anonim válasza:
Erre őszintén szólva nem mi adjuk neked a választ, ugyanis ezt kizárólag te döntheted el. Gondolod végig, hogy neked ez mennyire fontos. Hogy ér e annyit, hogy felvállald azt a kockázatot, hogy elvesztetsz egy "barátnő". Ér annyit az a fiú? Ér annyit az a lány?
2017. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!