Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmnek ugyanaz a fiú tetszik mint nekem? 13/L

Figyelt kérdés

A kérdés

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőmnek, ugyanaz a fiú tetszik mint nekem? 13/L

O mar regen elmondta nekem, meg ugy szeptemberben, hogy nagyon tetszik neki egy fiu, és azota is nagyon jo baratok. Nem akartam megbantani, igy nem mondtam el neki hogy nekem is vannak erzeseim, viszont ez par napja kibukott belolem. Egy hosszu tortenet utan megtudta, hogy a fiu csak baratkozni szeretne vele, és most nagyon kibukott... En pedig pont elotte mondtam el neki, hogy nekem is bejon... Az egesz osztaly probalja oket osszehozni (bar mar vege az evnek) és mindenki latja hogy nagyon ossze vannak hangolodva.


Ami a nagyobb problema, hogy konkretan egymast probaljuk osszehozni a fiuval... Szerintem nekem nincs eselyem, szerinte meg neki, és szerinte en tetszem neki (ami elegge szurrealis) szerintem meg o.... Szoval ertitek.


Uj osztaly, hatosztalyos gimnazium. Nagyon szeretem ot, és nagyon halas vagyok neki hogy megprobal tenni ertem valamit, viszont latom hogy ossze van torve. Nem szeretnek neki fajdalmat okozni, de egy baratsagban ez egyszeruen szerintem nem is lehet titok...


Kerlek Benneteket hogy segitsetek, hogy megtalaljuk az arany kozeputat, mert nem szeretnem ot igy latni :(


Elore is koszonom a segitseget! 13/L


2016. jún. 17. 09:56
 1/10 anonim válasza:
100%
nálunk is volt ilyesmi probléma ebben a korban. szerintem gyönyörködjetek a srácban közösen, aztán majd ő kezdeményez ha valamelyikőtök tetszik neki. de ha így történne mielőtt összejönne vele valamelyikőtök mindenképpen beszéljétek meg a másikkal, hogy neki nem lenne a probléma, nem zavarná e nagyon. :)
2016. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ! Csak az a probléma, hogy a fiú a barátnőmmel most közölte hogy csak barátok....


Nekem meg semmi esélyem nàla, de a barátnőm próbál segíteni, ha már neki nem jött össze. Ő a nyáron próbálja túltenni magát rajta. Remélem menni fog neki, mert nem szeretném ha erre menne rá a barátságunk :(

2016. jún. 17. 10:08
 3/10 VMTB válasza:
40%
Sz.pjátok le mind a ketten és majd a srác dönt! ;) Előny ha lenyeled
2016. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok békén a srácot. Ez a legjobb. Egyikőtök sem jön össze vele. Így nincs vita, megsértődés. Még van időd. Majd jön az igazi
2016. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

13 éves korban ne pasizzatok xd a húgom 12 és elképzelni sem tudnám ezen a fejlettsegi szinten hogy "barátja" legyen

Tudom a szerelem az szerelem ami kortól független, de szerintem egy komoly kacsolat lényegét még nem látjátok

Mázlisták vagytok a bnőddel hogy ott vagytok egymásnak

A leírás alapján nagyon jó barátnők vagytok

Koncentráljatok a barátságotokra mert a mai világban egy jó barát akire számíthatsz többet ér mint egy pasi

Hagyjátok a fiút szerintem mert ők meg amugyis mindig fejletlenebbek a koruknál xd

Jön a nyáriszünet

Csináljatok sok programot ketten :) így talán lesz lehetőség egy kis ismerkedésre is ;) persze ne doszkoba vagy alja helyekre menjetek!!=D

2016. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt mar ilyen. Nálunk az lett ebből, hogy a barátnőm megis összejött a volt barátommal, aztan miután szakítottak történt ez es megkérdeztem tőle, hogy tetszik e neki valaki. Es hat az en kiszemeltem tetszett neki is. Ebből az lett, hogy a fiúval nagyon jóba lettünk, eees eljött a nap...megkérdezte, hogy járunk e....gondolkodtam, gondolkodtam szegeny fiút vagy 3hetig varakoztattam..es NEMET mondtam...mert nemakartam, hogy a barátnőmmek rossz legyen, tudom ő is összejött a volt barátommal, de őszintén nagyon az nem zavart. De nem bírtam megbántani. A fiúval azóta jóba vagyunk. Azóta is volt olyan időszak amikor majdnem osszejottunk. Összejött egy másik csajjal aki gonosz volt nagyon en hiába mondtam neki, hogy hagyjad ott, mert ő nem hozzad való azert is. Szakítottak azóta utalja a csajt es rájött, hogy igazam volt....NEM MONDOM, HOGY TEDD AZT AMIT EN, ES MONDJ LE A FIÚRÓL! Tedd azt amit jobbnak látsz! Es jo látni, hogy van szíved es másra is gondolsz! Bocsi kicsit hosszú lett.
2016. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ilyenkor pont hogy a fiú kéne hogy határozottabb legyen és kézbe vegye az ügyet. de ha éretlen, akkor jobb ha tényleg nem nyomultok rá.
2016. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bárhogy is döntötök, a barátságotok ne menjen rá.
2016. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiú neve B vel kezdődik?
2016. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem :)
2016. júl. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!