Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emesebuksi kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő a legmenőbb, mindig ő van a középpontban! Okos,szép stb...Akikkel idáig volt kapcsolata az mind menő! Meg rengeteg féle sportot űz az akivel 2-3 hónapja szakított. Most meg egy rohadt ronda lánnyal jár! Persze sminkelni magát szóval nem látszik hogy ronda.

De én már láttam smink nélkül...

Persze Ő észre se veszi hogy én élek e! Jó én csak akkor figyelt rám amikor nyáron megírtam Facebookra hogy meghalt az egyik rokonom aki focista volt! De tényleg focista volt!

Na ... A válaszokat várok! Köszi



#szerelem #egy fiú.
2017. febr. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, mi az hogy menő? Azért mert középpontban van attól nem biztos, hogy valaki menő. Általában a feltűnési viszketegséggel küszködő emberek vannak a középpontban és azok abszolút nem menők. Attól, mert szerinted csúnya a csaj, neki még tetszhet. Szerintem tegyél le erről, eleve a felfogásod is rossz. A leírtak alapján úgy vélem hogy te és a srác egy teljesen más kaliber vagytok.
2017. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit leírtál abból látszik, hogy kb.max 13 évesek lehettek, inkább 12.

Ez gyerem "szerelem" hamar elmúlik, látszik, hogy éretlen vagy.

2017. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz😈"mondhatom jó kis válaszokat iratok"
2017. febr. 2. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogalmazásod alapján én is max 13 évesnek tippellek. Egyébként meg tegyél le a srácról, nem hiszem, hogy összejönne egy ilyen felfogású kis(!)lánnyal. Egyébként lehet hogy az a "ronda" lány jóval értelmesebb és inteligensebb mint te valaha is leszel.
2017. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!