Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmes vagyok, egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmes vagyok, egy fiúba aki 1 évvel idősebb nálam. Ezzel csak az a gond hogy a suliban mindig külön váltásban járunk. (amikor én délelőtt megyek, akkor ő délután. Igy tovább) Nemtudom hogy közelítsem meg! Valaki adna valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves tini lány vagyok, és őrültem szerelmes egy fiúba. Ahogy, említettem ő 1 évvel idősebb. Egy kiránduláson láttam meg először, és azóta oda vagyok érte! Később bejelölt facebookon, majd instagrammon is bekövetett. Csak soha nem találkozhatok vele. Mert, amikor én délelőtt megyek suliba, ő délután,mikor én délután, ő délelőtt. Nemtudom , hogy közelítsem meg. Ráirni meg nincs merszem. Ha valaki adna valamilyen tanácsot azt megköszönném! Mit kell ilyenkor tenni?

#Valaki adjon valami tippet #tanácsot!
2017. jan. 9. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert nem mersz rairni?
2017. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 wrspeed80 ***** válasza:
Ha te délelőtt vagy maradj ott tovább amíg ő beér
2017. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha éppen véletlenszerűen látom, akkor rám sem néz. De azért kösz a tippet, lehet ki is próbalom
2017. jan. 9. 22:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nem merek rárni mert ő 15 éves, és mit érdekelné őt egy ilyen csaj mint én.
2017. jan. 9. 22:33
 5/8 wrspeed80 ***** válasza:
Lehet h ez kicsit durvának fog tűnni de ilyen hozzáállással nem is fog rád nézni és az élet minden területére igaz h ha nem vagy magabiztos akkor nem fogsz semmit elérni. Menj oda hozzá és beszélj vele aztán kiderül h mi a szitu, de jobb az mint elmélkedni rajta
2017. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben talán igazad van... Talán ha elcsipem (ha lesz egyáltalán olyan) majd veszem a bátorságom és ha nem is megy akkor legalább megpróbáltam!
2017. jan. 9. 22:53
 7/8 wrspeed80 ***** válasza:
ez mar jobb, sok sikert :D
2017. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz, remélem majd lesz valami eredmémye.
2017. jan. 9. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!