Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, valaki volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, valaki volt már ebben a helyzetben? Miért ilyen nehéz? 19/L

Figyelt kérdés

Teljesen összezavarodtam.

15 éves koromban megtörtént, hogy először szerelembe estem. Első nagy szerelem, ő volt nekem mindenben az első. 17 éves koromban vége lett, sajnos gyerekes dolgok miatt. Viszont én azután is csak őt szerettem, telt-múlt az idő és valahogy mindig visszakerültünk egymáshoz. Bár nem lettünk kapcsolatban, mégis összefutottunk, sétáltunk, kávéztunk, elmentünk enni, kocsikázni, minden, amit régen együtt csináltunk. Olyankor mindig volt csók is, nem bírtunk ellenállni a másiknak. Sokszor felhívott éjjel, kicsit ittasan és elmondta, hogy hiányzom neki. Volt, hogy hajnali 1-kor kisétált hozzám a város másik végéből egy buli után, azt mondta nem megy neki nélkülem. Szóval az egész, mint egy film... a barátai nem akarták, hogy velem legyen, mert hogy ne ragadjon le az első lánynál. Eljutottam oda, hogy ennyi idő után, 19 évesen megszerettem egy fiút, azelőtt mindenkit elutasítottam a volt barátom miatt. Vele minden szépen indult, viszont mellette nem éreztem azt a szerelmet, mint volt barátomnál. Mindig rá gondoltam...hogy nekem ő volt és lesz az igazi. De nem akartam feladni, mert a második fiú is nagyon szeretett. És volt, hogy úgy éreztem, én is őt. Mindent megad amire csak szükségem van, mellette tényleg hercegnőnek éreztem magam. Ellepett a szerelmével, viszont túlságosan akaratos volt és nagyon kisajátított. Mindig azt nézte, hogy neki jó legyen és néha azt éreztem, csak azért jár a kedvembe hogy cserébe neki is jó legyen. Amikor nem akartam vele lefeküdni (szerelem nélkül nem igen ment), erőszakos volt, mert neki az kellett. Egy ilyen esetnél zokogtam, ő pedig lehordott, hogy én ezt érdemlem, és hogy jobb ha megtanulom, hiába nem akarom, ha a férfinak az kell. Nagyon csúnyán beszélt velem és kinevetett amikor sírtam. Én akkor ott hagytam, és eldöntöttem, hogy nekem ő többé nem kell. Akkor még nem is fájt. Aztán elkezdett könyörögni, azóta is ír, hív, eljön hozzám, hogy nagyon szeret és bocsássak meg. Zokogva kéri, hogy ne hagyjam el, mert neki csak én kellek, senki más. Nagyon maga alatt van, tényleg mindig éreztem hogy szeret. Azt mondta kétségbeesésébe veszett velem össze, mert zavarta hogy én vele nem akarom. A volt barátommal azóta is találkoztam, azt mondta, velem akar lenni. És hogy ő engem választott mindenki közül, amióta én nem vagyok, ő sem tud mást szeretni.. ugyanabban az érzésben van, mint én. Rajtam kívül másba nem tud beleszeretni, velem boldog, senkivel sincs úgy el mint velem. Most viszont nem tudom mit tegyek. Nem tudom, ki szerethet tényleg és én kit szeretek, mert ha a második barátomra gondolok (fél évet voltam vele), megszakad a szívem és sírok a fájdalomtól. Sajnálom őt vagy szeretem? És az első barátommal mi van? Tudom, gyerekes kérdések, de egyszerűen nem tudom eldönteni magamban! Megöl ez a dolog. (Első barátom 19, második 21)


2017. febr. 2. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Kihez húz leginkább s szíved?

Sajnálatból ne gyere össze senkivel!:)

2017. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kit szeretsz jobban? Melyikre gondolsz többet? Melyiket látod meg mindenben? Akár zenében, filmben, képekben, idézetben...stb.

Melyikkel voltál jobban önmagad?

2017. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És sajnálatból tényleg ne gyere össze senkivel.
2017. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy pech, szerintem mindkettőt hanyagolni kéne és majd az élet hoz egy olyat aki mindenben megfelel. Elsőre azt mondanám felmelegítve csak a töltött káposzta jó...miután vége lett a volt barátnőmmel 2 év után én is magam alatt voltam vissza akartam szerezni, bár nem mutattam, de piáltam és a bulival, haverokkal akartam feledni, ami amúgy nekem valamennyire be is vált ( na, nem a piálás, hanem hogy kikapcsoltam ). Most már össze teszem a két kezem, hogy nem jöttünk össze megint, mert tudom, hogy okkal lett vége. Szerintem neked a szerelem érzése hiányzik, nem a volt barátod, legalábbis nálam így volt/van. A másodikra meg azt mondanám felejtsd el. Kicsit érzelmi manipulálásnak tűnik amit ő csinál, de srácként mondom amelyik ilyet mond, hogy a férfinak az kell és ha nem akarod is tedd meg, hát az nem normális az hótziher. Később ugyanilyen erőszakos lenne. Gyerekes dolgok ide vagy oda, de vége lett, gyanítom azért, mert máshogy látjátok a dolgokat, hasonló cipőben jártam én is. Szóval én azt mondanám próbáld szépen lassan elfelejteni mindkettőt, bár ha elmentek kocsikázni, meg smároltok akkor nem fog menni. Amúgy csak sajnálod a másik srácot, mint írtam elő adja a mártírt, aztán meg kisajátít magának. Na de az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de ésszerűség szempontjából nézve, egyik se. 19F
2017. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első barátoddal volt/van meg az igazi nagybetűs szerelem, én egyértelműen úgy gondolom, hogy vele tudnál boldog lenni :) A mostani barátodat szerintem csak sajnálod, de nagyon nem tűnik úgy, hogy Te szeretnéd őt :) Kitartás :)
2017. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziaaaa!! Az a véleményem hogy aki egyszert ezt mondja neked az ujra megteszi ha kedve tartja! A régi barátod az igazi. Majd értesítesz ha lesznek új fejlemények?
2017. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...csak a másodikat ne válaszd, semmiképpen.
2017. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Úgy érzem igaza can a többségnek. Csak vele sem olyan egyszerű, jelenleg neki is barátnője van... akit nem szeret. Ugyanabban a helyzetben van, mint én. Utolsó, ha érdekel, persze megírom :) :)
2017. febr. 2. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
esküszöm, ez tényleg olyan, mint valami amerikai film :) Ha a volt barátod se boldog a lánnyal, akkor nem igazán látom a problémát :) legyetek együtt és legyetek boldogok :)
2017. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Könyvet lehetne rólunk írni :) Nagyon szeretnék vele lenni, de én azt várom, ő tegye meg a lépést..amíg azzal a lánnyal van én nem teszek semmit.
2017. febr. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!