Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni ebben a...

Mit lehet csinálni ebben a borzasztö nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, pszichés problémákkal, le vagyok vele százalékolva, 53 százalékot kaptam, 47 ezer Ftos rokkantsági ellátást állapitottak meg. Teljesen egyedül vagyok mindenféle családi háttér nélkül , egy hajléktalan szállón lakom. A nagy gond az hogy minden munkahelyről elküldtek, mert a lassú munkatempó nem felelt meg, egy helyen tudtam megmaradni a leszázalékolás után, majdnem egy évet de ott is sokat szenvedtem. Ha alkalmi munkát próbálok vállalni, mindenhonnan elküldenek. miután mindent kifizetek ami kötelező egy hónapra, marad 21 ezer Ft ami még élelmiszerre is kevés, nem beszélve a váratlan kiadásokról vagy ha ruha cipő stb kellene. Olyan helyzetben vagyok hogy egy ismerőstől kell már hogy kérjek ami nagyon kellemetlen, nagyon rossz ez a kiszolgáltatott helyzet. Néha ezek miatt szoktak lenni önkárosító gondolatok. Volt aki azt javasolta hogy egy olyan bentlakásos intézmény lenne jó ahonnan esetleg tudnék járni dolgozni meg van orvosi ellátás. Gondolom ezek fizetősek, bár lehet hogy van ingyenes is. Bármilyen tanácsnak örülök, mert szörnyű ez a helyzet.
2017. jan. 7. 20:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Ráadásul még pszichésen is rosszul érzem magam.
2017. jan. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!