Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetnek ezúttal komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek ezúttal komolyabb érzései irántam?

Figyelt kérdés

Tizedikes gimnazisták vagyunk egy fiúval, évfolyamtársak már két éve. Tavaly ilyenkor nagyon jóban voltunk először inkább csak jó barátok, és nagyon szerelmes volt az egyik legjobb barátnőmbe, viszont ez egyoldalúnak bizonyult. Viszont ebben az időben megromlott ezzel a lánnyal a kapcsolatom, függetlenül ettől a fiútól és tavasszal jó pár randi és baráti találkozások után összejöttünk. Jól megvoltunk, de nem volt hosszútávú, egy hónapig voltunk együtt, ő szakított azzal az indokkal hogy nem szerelmes belém. Értelemszerűen mindezek után nem voltunk nagyon sokáig még csak beszélő viszonyban sem, és volt olyanra példa, hogy az egykori barátnőmnél még párszor bepróbálkozott.

Viszont eltelt egy év, az hiszem most tudtam megbocsájtani neki 100%osan, bár nem tudtam még teljesen továbblépni, mert ő volt az első nagy szerelmem és az érzések nem múltak el, csak halványultak. Mostanában viszont úgy veszem észre, hogy egyre többet keresi az alkalmat, hogy beszélhessünk akár csak pár szót. (amióta szakítottunk nem igazán beszéltünk, én nem kerestem, nem zargattam és nem mutattam hogy még mindig érdekelne) Nyilván, rengeteget változott mindkettőnk az elmúlt egy évben, én is látom rajta, hogy sokkal helyesebb, kezd kevésbe kisfiús lenni és szerintem én is csinosodtam, ha másképpen nem is, de nőiesedtem. Létezhet, hogy érdeklődik irántam megint? A fő kérdésem pedig az lenne, hogy mindezek után lehet e még belém szerelmes esetleg ha újra történne valami köztünk?


2017. febr. 2. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Szerintem van rá esély, ha tényleg keresi a társaságod.Beszélj vele többet és kiderül mit szeretne.
2017. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán! :)
2017. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!