Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok...nem a legiizmosabb de kövér se vagyok...viccesnek tartanak akiket ismerek.

De van egy lany aki nagyon bejön nekem de nemtudom hogy ő hogy viszonyul hozzám.megigértem neki hogy Valentinnapkor kap egy rózsát amit persze meg is fog kapni...Bevallom eddig jatszottam a keménylegényt de most a szerelem elveszi az eszem...trollok hanyagoljanak


2017. febr. 4. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
hát hogy néz rád? úgy néz rád, beszél veled mint a többi fiúval vagy csicsereg? figyelj egy lány ha tetszik mondd meg neki, nem nevet ki. mondd meg neki és kérdezd meg hogy kölcsönös-e
2017. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszelunk de nem ugy mibt én a tobbi csajjal s őse ugy mint a többi fiuval,az lenne a legegyszerübb h megmondjam de nincs batorságom
2017. febr. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!