Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan lánynál van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lánynál van értelme próbálkozni, aki mondta, hogy nincs esélyem, de nem is beszéltünk még szemtől szemben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy lány mondd valamit azt vedd komolyan vagy ha nem teszed akkor kezdd el írni a végrendeletedet. Csak ennyit mondanék.

14/L

2017. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De akkor ki kérdezte meg,h.bejössz-e neki?Mert ha nem te akkor lehet,h.hirtelen jött neki a kérdés és nem is értette igazán csak rá vágta,h.nem.Szerintem beszélj vele te szemtől szemben és kérdezd meg TE!
2017. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz privátban!;)
2017. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinte van. Nálam volt rá példa, hogy valakiről azt gondoltam semmi esélye nálam, de amint jobban megismertem máris más lett a helyzet. Csak túlzásba ne vidd a nyomulást és ismerd fel mikor van az, mikor már le kell állnod és nem érdemes tovább próbálkozni
2017. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!