Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még értelme próbálkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme próbálkozni nála? (többi lent)

Figyelt kérdés

12/f. Jó, tudom hogy egyeseknek az a véleménye hogy fiatal vagyok hozzá.... de akkor is...

Van egy lány az osztalyban aki nagyon tetszik nekem és már be próbáltam vagodni nála de nem jött be...

12 éves lány. 152 cm, fogalmam sincs hány kiló, átlagos testalkatú . szokesbarna vall alá érő haj, szemüveg. Vicces, jofej kislány, és nagyon tetszik nekem. egyszerűen... leírhatatlan. Tömör gyönyör . Sokan azt mondják hogy ilyenekkel lesznek az olcsó k__vák. Sokmindenkivel járt már, de ezek még nem olyan komolyak voltak. Most érett még annyira hogy komolyan tudja venni ezt a dolgot, és már 3 hónapja van a haverommal. Nagyonnagyonnagyonnagyon irigylem a fiút de nem tudok mit csinálni. Azóta sok mindenkit " kiszemelek" magamnak, de ha összeszoroznám, akkor sem kapom még ennek a bizonyos lánynak a reciprokát sem. Tehát Nemtudom van e értelme még nála próbálkozni. Ma például nevnapja van és mondta hogy nekem jutott először eszembe, és ezt remélem értékelte. Két Smiley is milyen jót tesz egy üzenetnek...

:-) :-) <3



2016. máj. 15. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkelsz képet létci 😆
2016. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell?
2016. máj. 15. 22:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedden talán tudok fotózni de csak privibe küldöm
2016. máj. 15. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csapd le a barátod kezéről.

Később lehet még értelme, ha szakít a spanoddal, és túlteszi magát rajta.


U.i: a "tömör gyönyör" mifelénk dagadékot jelent, nem tudom, nálatok hogy van, tehát csak óvatosan vele :D

2016. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!