Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne adni neki Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne adni neki Valentin napra, ami nagyon különleges?

Figyelt kérdés
Főként lányok válaszát várom, hogy minek örülnének a legjobban! Ugye közeleg a Valentin nap, de még nem a barátnőm, ennek ellenére szeretném valami romantikus körülmény között meglepni, amitől úgymond elérzékenyülne. Persze nem ezzel szeretném elérni, hogy belém szeressen, mert a kölcsönös szimpátia már így is megvan, és történtek közöttünk bizonyos dolgok. Ám mégis, probléma viszont csak annyi lenne, hogy nem vagyunk túl gazdagok, és nem is erre szeretném a hangsúlyt fektetni. Mégis olyan ajándékot szeretnék neki adni, amitől tényleg elérzékenyülne, vagy úgy érezné, hogy nagyon különleges számomra, amit persze minden nap ki is mutatok felé. Egy kisebb vörös rózsa csokor mennyibe kerülhet? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2017. febr. 5. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
te ismered, te dötsd el.
2017. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Smink vagy par kozos kepbol kirakott album csoki vagy ha szereti valami finom alkohol rozsa...te jobban tudod minek örülne:)de szerintem Mindennek örülne a szándék a fontos😏
2017. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami aranyos karkötőt, amit magad készítesz. Alapanyag sok helyen fellehető, például egyik lány ismerősöd szekrényében biztos van olyan gyöngyös ruci,a mi nem kell neki... a lényeg, hogy te készítsd el és látszódjon rajta, hogy megszenvedtél vele :D
2017. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Add neki a kedvenc cum rag-ed.
2017. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elviszed egy szép nyugis helyre és rakd a kezébe...

Szerintem tátva marad tőle a szája és nem lesz hétköznapi az biztos.

2017. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy kozos kep egyszeru kepkeretbe es egy szal rozsa :)
2017. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2017. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kisebb vörös rózsa csokor nem jó. Rózsából vagy óóóóóriási csokrot adunk, de azt már feleségnek, sokadik születésnapra, vagy egyetlen szálat, de jó hosszút, csomagolatlanul.


Vegyél neki egy szál rózsát, és menjetek el sétálni egy szép helyre, a környéketeken. Keress egy szép helyet, ahová akkor értek el, amikor már besötétedik. Tölts le egy szép, lassú számot a telódra vagy akármire, a fél fülhalgatót dugd be az ő fülébe, a másikat a tiédbe, és lassúzzatok rá. Amikor véget ér a szám, mondd el neki, azt, amit itt írtál le: azt, hogy nagyon különleges a számodra.


Örökké emlékezni fog rá, azt garantálom! :)

2017. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Utolsó válaszoló!ez egy igazán romantikus ötlet és még sem az a nyálas dolog. Ennek minden lány örülne. Hajrá 😊
2017. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyolcadik válaszoló tippje eszméletlen jó!!!!! Gondolatmenetben végigfuttattam és frankón bekönnyeztem gyerekek.

De viszont ha nem akarunk annyira közhelyesek lenni, vörös rózsa helyett csináljatok különlegesebbet, kéket!

Veszel egy fehér rózsát és beleteszed vízzel felhigított kék ételfestékbe és beszíneződik. Fontos hogy olyat vegyél ami nem volt vízben tartva mert akkor nem szívja meg magát. Virágboltokban is megcsinálják, de drágán. Azt ajánlom nézz utána neten pontosabban hogy kell csinálni, ott részletesebben leírják, és ha magadnak csinálod olcsóbb. Nekem speciel a kék rózsa a kedvencem, nem sokan ismerik, pont ezért szerintem jobban tetszeni fog neki, mert ahogy már többször felhoztuk ezt a szót, különleges.

2017. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!