Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy ne cikizze és megünnepelje velem a Valentin-napot?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon ironikus és szarkasztikus, és minden ilyesmi romantikus dolgot ellenez és lenéz. Nekem viszont most először van kapcsolatom Valentin-napon, ezért (bár tudom, hogy felfújt, sokak szerint felesleges, stb ünnep)szeretnék valami különlegeset, akár vacsizni valahol, akár virágot vagy ilyesmit kapni tőle (és adni neki). De pl. nem szívesen adnék neki valami nagy dolgot, ha neki meg eszébe sem jut vagy ilyesmi.

Fiúk,még ha gyűlölnétek is, a barátnőtök kedvéért valamilyen szinten megünnepelnétek a Valentin-napot?

(és Valentin-napot cikiző kommenteket nem kérek, köszönöm)



2015. febr. 4. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy, vagy esélyes, hogy ott hagy, ha erőlteted.
2015. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Neki van igaza. Minek ünnepelni amerikai ünnepet?
2015. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Engem nem érdekel a Valentin-nap, de tudom, hogy a csajok elvárják, hogy valamilyen szinten megemlékezzünk róla, így azért a macsós jelleg megtartásával valamit muszáj produkálni ilyenkor. Húsvéti locsolás ugyanez.

Ha erre nem jön rá magától, akkor gyerek még vagy nem hajlandó minimálisan sem alkalmazkodni, tehát gyerek. :D

Mondd meg neki, hogy vegyen neked valami csokit vagy virágot vagy plüsst, amit akarsz és adjon egy puszit Valentin-napra. Így nem kell neki gondolkodni, hogy mit vegyen, mit csináljon, minek is örülnél, mert az kemény meló ám. Mondd, hogy te is adsz neki valamit, hátha ráizgul, hogy iPhone-t kap. :D Első alkalomkor még belefér egy kis tanítás. De ha soha nem hajlandó minimálisan sem ilyen semmiségre sem, akkor szerintem ott gáz van, még ha esetleg nem is olyan nagy.

2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem magyarázd el neki, hogy te nem azért szereted a Valentin napot, mert csak ezen a napon szereted őt, hanem mert egy egy olyan nap, amire lehet készülődni és egy nap, ami lehet várni. És te tökre izgatott vagy. Hátha leesik neki... És célozgass arra, hogy készülsz neki valamival (pl. jajj még be kell szereznem pár dolgot jövőhét szombatra...)
2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ironikus, nem romantikus alkat nem fogod tudni rávenni. Annyit mondj hogy legalább 1 évben 2-szer a szülinapodon és a zseretet napján éreztesse ha szeeret téged. Mondd, hogy nem ajándékot akarsz csak egy vacsorát Valentinkor. Ha szereti a hasát talán a kajálásba belemegy.
2015. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja a közös Valentin napot,lehet hogy akarná megünnepelni a napot,amikor megismerkedtetek,meg a napot,amikor először ....csináltatok akármit,fogta meg akezed,korcsolyáztatok,mentetek moziba,főzött neked,stb.

Ki lehet találni ezer saját méretre szabott ünnepnapot,nem kell a közös felfújtat tartani,lehet hogy az tetszene neki.

2015. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!