Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Neketek bejönne egy ilyen srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VASSZAKÁLL kérdése:

Neketek bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Nagyjából 166cm kövér (de nem halálosan) Szeret sportolni kedves,odafigyelő, szeret bókolni:3 És megértő!

Köszi a válaszokat! :D


2017. febr. 6. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok de nekem oké lenne :D
2017. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szokás mondani hogy a könyvet ne a borítóról ítéljük meg de te még a könyv borítójának a hátoldalát SEM mutattad meg ezzel a másfél sorral
2017. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uhhh...belé szerettem *-*


Amm nem 😂

Az oké hogy bókol.Sőt.Nagyon oké.

Meg jófejnek is tűnik.Nemtudom...

Ha jobban megimerném/megismernélek akkor lehetséges. :)

2017. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ideje Rájöttem, hogy egyáltalán nem a külső alapján találom vonzónak, vagy taszítónak az embereket.

A nehezen észrevehető, de szép dolgokat tartom értékesnek (mint például az illető hangja, a humora, az egyedisége).

És találtam már gyönyörűnek úgy egy fiút, hogy nem volt tökéletes (külsőleg).

Mindenki gyönyörű, csak meg kell látni benne a szépséget.:)

2017. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Még annyi, hogy lány vagyok (tehát nem egy homoszexuális fiú). Csak, hogy gyökerében elfojtsam a félreértéseket...
2017. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából itr rólam van szó elismerem! Csak azérr kérdeztem,mert sokan szekálnak sz alakom miatt és ezért önbozalomhiányos vagyok. És ha legközelebb valaki ír kommentet kort is írjatok! Köszi
2017. febr. 7. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (tehát előző előtti is).

14 vagyok. Ha szeretnél beszélni, itt vagyok. Átestem már ilyesmiken.

2017. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!