Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha azt mondjátok, hogy egy párkapcsolat után kell neketek egy kis idő, hogy túltegyétek magatokat rajta, akkor azt koptatásra használjátok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
késelésre!
2014. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Is. Talán inkább azt, hogy nem vagy olyan tökéletes meg blabla, aki miatt most megéri kockáztatni a lelkibékét. De tényleg vannak ilyen időszakok, és nem feltétlen csak szakítás után, amikor jobb csakis magunkra koncetrálni.

L

2014. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2014. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen :)

Ilyen pl.: másba vagyok szerelmes,vagy mással randizgatok és nem lenne fair a 3.-al szemben vagy hamarosan elköltözöm a városból...


Tapintatos hazugság, a lista végtelen. Ne dőlj be egyszerűen csak nem jössz be neki .

Szomorú, h sokszor esélyt sem adunk :(

2014. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen sajnos
2014. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sárancs válasza:
Általába igen:)
2014. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám, hogy ezzel szánt szándèkkal el akarom távolítani magam mellől az aktuális srácot. Inkább csak belegondolok, hogy az èn èletem, családi hátterem hányatott, tele fölös feszültsèggel. Ha valakitől időt kèrek sosem magam miatt teszem, hanem a választottam èrdekèben, hogy ne kelljen belefolynia a mindennapos konfliktusokba, egrecíroztatásokba. Nem szeretnèm, hogy amiatt, mert engem szörnyen rövid pórázon tart ès könnyedèn zsarol èrzelmileg az anyám, ezèrt más is szenvedjen. Inkább leszek egyedül a problèmáimmal, minthogy másnak nehèzsèget ès keserűsèget okozzak.

Tehát lènyegèben emberfüggő, hogy ki ès milyen cèlból kèr időt egy párkapcsolatban. Ahhoz, hogy tudd, mièrt törtènt meg veled, tisztában kell lenned a párod családjával, èrzèseivel, identitásával.

2014. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, esetemben is tapintatos koptatás lenne. Bár ha nagyon látszik az új hódolóról, hogy nyomul, én azért inkább azt szoktam közölni, hogy ne tegye, nem vagyok az a játszmázós fajta, hogy hitegessek valakit, ez utóbbit szemét dolognak tartom.


Ha bejön az új hódoló, akkor sosem mondanám, hogy idő kell, max nehezebben adnám magam, ha tényleg idő kell, de ilyet akkor se mondanék.

2014. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!