Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés

Ha egy lány egyszer közeledik felém (vagyis én annak veszem ki: szemezés, megölel, hozzámér, sokat beszélgetünk), egyszer pedig nem olyan nyitott, az azért van mert nem is akar semmit, és nem akar többet mint barátság vagy pedig azért mert nem lépek és fél, hogy nekem nem jön be. Ezáltal nem nyit felém, mert fél, hogy túl nyilvánvaló. Elsősorban talán lányok tudnák megválaszolni, én fiúként nem nagyon tudok rájönni.

Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f



2017. febr. 7. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Kép opció van, vagy bejössz neki és össze akar jönni veled, vagy csak szimpatikus vagy neki és jó veled lógni.

A kérdés, hogy te mit akarsz, ha többet akkor hívd el valahova kettesben, és kiderül amit beszéltek, vagy hogy lesz e ismétlés. Ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor "elviseled" a közvetlenségét. Az, meg hogy egyszer ilyen egyszer olyan, az meg azért van, mert még lehet maga sem tudja, hogy mit akar, hangulat ember, kamasz. Ha kettesben vagytok érdemes rákérdezni a randin puhatolózásként, hogy mondja meg ő, mert egyelőre nem tudod hova tenni a dolgot.

2017. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lótüdőt kell rákérdezni! Meg ne próbáld! A csaj ugyanúgy fél e beégéstől, a pofára eséstől, mint te. Egyből letagadná, és onnantól senki ki nem rángat majd a barátzónából.

Természetesen bejössz neki, csak mivel még nem találtad meg a tökeidet, nem tud elmenni a viselkedéseden. Ő adja a jeleket, és joggal várná el, hogy legyen annyi vér a pucádban, hogy lépsz felé.

2017. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a második fele :P
2017. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!