Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretitek hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek hogyha megölel titeket egy lány?

Figyelt kérdés
Pl.köszönéskor megölel vagy csak úgy megölel

2017. febr. 8. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem olelt meg senki, a szuleim semnigy az efele dolgoktol irtozom , nem kell sajnalni, van akinek rosszabb sors jutott, suoval en szenelyszerint lesapadnek, talan rosdzul lennek vagy valami, edetleg hanyingerem lesz .
2017. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%

Nme , utáljuk, minket ne ölelgessen senki. Mi az , hogy nem steretm (?), gyűlöljük....

Kérdező... Szerinted??

2017. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%
XD attól függ ki az a lány.
2017. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem azzal semmi baj nincs, én örülnék neki ha ölelgetne aki tetszik nekem
2017. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először azt olvastam hogy megölne xD

De attól függ ki a csaj, ha olyan akkor megölelhet :3

2017. febr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy viszonylag nagy baráti társaságom van. A lányokkal találkozáskor, elbúcsúzáskor mindig megy a nagy ölelkezés. Nekem kifejezettem jól esik (én sem kaptam gyerekkoromban mégis nekem ez jó) Vannak kifejezettem csúnya lányok is (sőt 150 kilós is) de ha kedves barátaim, akkor nem probléma velük sem az ölelkezés. Köszöntöm őket, nem meghágni szeretném. A legtöbb lánytól viszont kifejezettem jól esik!
2017. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem nagyon.
2020. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!