Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napi vers?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi vers?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, de nem tudom hogy ő is kedvel e engem. Hamarosan Valentin nap lesz, és szeretnék valami verset írni neki, de nem jut semmi sem az eszembe és amit néztem interneten az meg nagyon érzelmes volt.

Ha valaki esetleg tudna olyan verset írni ami nem túl érzelmes azt előre is köszönöm.

Értelmes válaszokat kérek.


2017. febr. 9. 16:54
 1/10 October15 ***** válasza:
52%

Reported & deported..

Tegyük félre azt, hogy amúgy milyen szerelmes is vagy ha kb 2 perc alatt eljutottál a versírástól egy netes hülyeség lemásolásáig mert igazából 2017.. nem vártam semmit úgyhogy nehezen tudnád alulmúlni az elvárásaimat DE legalább egy minimális erőfeszítést bele feccölhetnél a keresésbe ha már annyira hű de nagyon szerelmes vagy.


Amúgy ez csak és kizárólag akkor működhet ha BIZTOSAN tudod, hogy a lány konkrétan beléd van esve mint Orbán a nemzeti konzultációba. :) Gesztusnak jó de arra, hogy közöld vele, hogy akarnál tőle valamit arra bizony alkalmatlan. [És ne mondjátok lányok, hogy de cuki lenne.. ha találnátok pl a padon egy verset vmi random csávótól az nem fűh de romantikus lenne hanem marhára para. :D]


25F

2017. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
0%
Én kérek elnézést nem szerelmes vagy hanem "tetszik" bár a különbséget nyilván nem ismerted fel úgyhogy igazából tök m1.
2017. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#3 Ha már nem tudsz mibe belekötni, mert #1-nek igaza van, akkor nyilván az egyetlen rövidítésbe kötsz bele amit ír. Fogadd mélyről jövő gratulációmat, remélem a munkahelyeden ugyanilyen szőrszálhasogatással fogja elemezni a munkádat.
2017. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*fogja a főnököd
2017. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tudsz verset irni akkor inkabb irj egy levelet. Hidd el sokkal jobban fogja ertekelni azt, hogy sajat kutfobol jott:)))
2017. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sajátot írni próbáld meg ezt [link] itt névre szóló verset generál a program.
2017. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
7.: Ezt inkább meg se nyitom.. az emberiség jövője érdekében remélem, hogy jump scare van a link mögött mert ha ilyen hülyeség tényleg van akkor megérettünk a pusztulásra. :D
2017. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 7-es vagyok ,tényleg azvan belinkelve amit oda írtam,olyan szemét nem vagyok:)
2017. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:

Ez esetben az emberiség bekaphatja a fszomat.. :D Pedig mindig is le akartam pattintani egy csajt azzal az idézettel, hogy

"Kérem a sorsot, sorsod kérje meg,

csillag-sorsomba ne véljen fonódni."

[GYK: Ady Endre Elbocsátó szép üzenet, amit amúgy ő is erre használt. :D Zseni volt az öreg.]

2017. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

,,Szabad már nem leszel,

Te életem vagy, én meg rabod.

S ha másra vágynál egyszer,

Csak szólok:

Hogy AIDS-es vagyok."


,,Mondd miért nem látod mindazt,

Mit egykoron még szépnek láttál?

Mára elsötétült minta,

Mintha nem is ébren járnál.

Mondd miért nem látod többet mára,

Szemem, mikor elaludnál?

Talán az is közrejátszhat,

Hogy két éve megvakultál."


,,Ahogy tovaszáll az emlék

Mint filmünkbe való snitt

Csak válaszold meg ezt még:

Ugye le***ptad a Józsit?"


Bár lehetnék alkony,

Szíved esti óráin,

Csak hallgatnám a hangot

Mi pirkadatra szól rám így:

Nincsen több idő

Csak mi ketten egymásnak.

Egy mondatra még kijő,

Ha lemaradsz, én megvárlak,

Csak suttogjon a szellő,

Mely simogatva arcod

Ajkaddal egyenlő

Melyből következőt hallom:

A k***a anyádért nem tudsz felmosni te darab f**z

Add ide azt a k***a távirányítót

Le***rom ma este a Szulejmánt nézzük."~iSÜN


Felolvasva jobban átjön:

https://www.youtube.com/watch?v=Vt8LqbwfAdY

2017. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!