Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra mit vegyek 16...

Valentin napra mit vegyek 16 éves lánynak? Vagy valami vers? Hogy adjam neki oda? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Gimis vagyok és ő is. Egy osztályba járunk. Szeptembertől október elejéig még nagyon jóban voltunk már majdnem a barátnőm volt ,de jött egy nagyobb gyerek. És mivel tudom hogy ez a kapcsolat nekik nem sokáig fog tartani ezért a lányt megszeretném lepni valamivel hogy tudjon róla hogy nekem is tetszik. Valentin napra mit javasoltok? Eddig olyan ötletem van hogy veszek neki kék rózsa csokrot (ez neki a kedvence) és Milkás bon-bon csokit mivel ez a másik kedvence. De kellene valamilyen kis szerelmet bevalló versike is. Keresgéltem az interneten, de nem nagyon vannak olyanok amik tetszenek. Olyat keresek hogy rájöjjön arra hogy van 1 "titkos hódolója". És a másik hogyan adjam neki oda? Nem szeretném személyesen átadni és mással sem odaküldetni neki(mármint ismerőssel). (Tudom hogy személyesen kellene oda adnom neki de ezt nem szeretném.) Postán el postázzam neki? vagy elmenjek a falujába és ott valakit keressek aki becsönget hozzájuk és oda adja neki? Tudom,hogy kicsit korai még a szervezkedés de időben jó letudni minden tervet . :)

Összegezve: Mit vegyek még neki, milyen verset adjak neki, hogyan adjam oda?(Szeptemberben már észre vehette hogy szeretem őt és több mint barátilag. Tudja hogy már sok barátnőm lehetett volna azóta de nekem csak ő kell.



2015. dec. 28. 01:42
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Ha verset akarsz neki adni akkor a legjobb szerintem ha te magad írsz egyet. Nem kell hosszunak lennie vagy ilyesmi a lényeg az hogy a tied legyen. Átadásra meg a legegyszerübb és hatásosabb módot tudom ajánlani (ha nem akarod személyesen átadni bár szerintem úgy kéne): tedd a padjába (úgy hogy látszódjon tehát megnézze mi az) vagy a táskájába. ;)
2015. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Miért,mikor van Valentin nap?
2015. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Február 14. Vasárnap :D
2015. dec. 28. 03:15
 4/30 A kérdező kommentje:
Verset? pff nehéz lessz de megpróbálom majd jelentkezek kb 1 hét múlva hogy mire jutottam :) De köszi a választ
2015. dec. 28. 03:15
 5/30 anonim válasza:
92%

és arra nem gondoltál, hogy a csaj nem érez úgy irántad, plusz ott a barátja és te odaállítasz Valentin napra rózsacsokorral és ajándékkal, akkor lehet, hogy inkább szánalmasnak fog tartani és még távolabb taszítod magadtól?

jó, tudom, biztató kommenteket vártál, de én zavarban lennék a csaj helyében és nem örülnék ennek az egésznek

2015. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
46%
Nagyon gaz,hogy a kapcsolatuk megromlasara varsz. Ha valoban szeretned,orulnel,hogy boldog.
2015. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
6-os: vagy legalábbis mindenki ezt mondja. "örülj a boldogságának" meg hasonló f szságok... De ha van egy lány akit nagyon szeretsz akkor te sem bontasz pezsgõt ha összejön valakivel... Inkább magadnak szeretnéd. És ez így természetes. (1-es voltam :D)
2015. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező :)

6os,te vagy a gáz..

Úgy van ahogy az utolsó is írta, mindenkinek kell valami(vagy valaki) és azon van hogy ezt megszerezze..és ez így a normális..

2015. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen tényleg az lenne csak annyi itt a gond hogy a lány pedig ismerőseimtől kérdezgeti hogy mi velem a helyzet (persze ezt a barátaim elmondják hogy kérdezget rólam) és ugye mióta össze jött a barátjával nem is nagyon beszélgetünk szóval gondolhatja hogy ő moatta vagyok sz@rul
2015. dec. 28. 16:52
 10/30 A kérdező kommentje:
Ja, és semmi gond nem csak bíztató dolgot lehet írni . Jöhet hideg, meleg. :)
2015. dec. 28. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!