Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha belezúgtam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha belezúgtam az osztálytársamba?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem jó ötet meg hasonlók, de tényleg nagyon bejön. Nem mutatom ki meg semmi,mert másnak csapja a szelet 16/L

2017. febr. 9. 21:56
 1/5 anonim válasza:
82%

Jóban vagytok? Egyébként szerintem ne csinálj semmit, vagy elmúlik vagy lesz valami belőle :D

De amúgy házi nyúlra nem lövünk. :/

2017. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 I am Nephilim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért vannak úgy az emberek bele bolondulva ebbe a dumába, hogy nem jó osztálytárssal össze jönni. 2 év 4 hónapja vagyunk együtt az osztálytársammal és most fogunk végezni. Tervezzük a tovább tanulást és az elköltözést.

Én csak azt akarom ezzel mondani hogy ne foglalkozz más véleményével. Tapasztalataink alapján tanulunk. Lehet hogy nektek sikerülés tök jól meglesztek. Viszont ahhoz az kéne hogy próbálj vele szóbaelegyedni és feszengj ne mutasd ki neki hogy bejön neked és tetszik.. kezeld úgy mint egy barátot! Haverkodjatok össze. Próbáld kérdezgetni hogy miket szeret és arról te is tudsz véleményt mondani.. kitudja lehet lesz valami közös, amiről mindig tudtok majd beszélni.

Sok sikert hozzá! Ne foglalkozz senkivel! Kell az a fiú? Barátkozz, de ne nyomulj!!


18/L

2017. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 I am Nephilim ***** válasza:
100%
*ne feszengj
2017. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 T Petik2001 válasza:
0%
Dugd meg
2017. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy igazából nagyon jóban vagyunk 😅 majdnem mindent megbeszélünk..csak ő most tőlem kért segítséget hogy befűzze az egyik barâtnőmet..:/
2017. febr. 11. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!