Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom van, de belezúgtam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van, de belezúgtam az osztálytársamba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem akarom a barátomat áltatni, de nem tudom érez-e egyáltalán irántam bármit is a másik. Nem akarok szemét rib @nc lenni.
2015. ápr. 22. 21:49
 1/4 anonim válasza:
59%

Szinte 100% h már most leszrd a pasidat... Szegény srác megérdemli h ne használd ki, inkább szakítszatok. Aztán ha majd szingli leszel, kiderítheted hogy mi van a másikkal.


Am megvagy 12 éves?

2015. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd... ha már nem szereted a párodat, akkor mindegy, hogy a 3. fél mit érez, mert nem korrekt így áltatnod a mostanit. Még ha a másiknak nem is kellesz, így vele maradni szemétség.
2015. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a srác miatt hagyod ott, az se valami szép. Mármint.. gondolj bele, mit gondol majd a srác. Hogy őt is ott fogod hagyni? Kb ugyanúgy mint a megcsalásnál.

Van egy ismerősöm, akinek szintén van pasija és mégis rá van szállva az osztálytársára, annyira, hogy az már gáz. És a srác emiatt undorodik is tőle, mert érted... van pasija, de ezzel a másik sráccal akar járni... sőt, már elég régóta járnak a pasijával, meg úgy tűnik jól megvannak, de ha nincs ott a pasija, rögtön rámászik az osztálytársára. Azért az ilyen viselkedésről is megvan az embereknek a véleménye.

2015. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz más megoldást, előbb tisztességes dolog szakítani és UTÁNA szerelmet vallani.
2015. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!