Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a legjobb barátok (Fiú&Lány) felnőtt korukban összeházasodnak? Én vagyok a fiú, és na, szerelmes vagyok belé! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Beleszerettem, nagyon! Nem tudom elfelejteni, nagyon szeretem!

2017. febr. 10. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van. Nekem az ismerőseim között is. Mondták,hogy fiatalon a legjobb barátok voltak. De eleinte nem éreztek többet,mással ismerkedtek. Viszont utána rájöttek,hogy szeretik egymást. Már 18éve együtt vannak.

Viszont ha alány nem szeret téged ne erőltetsd a dolgot. Ne ábrándozz olyanról,ami lehet nem fog megtörténni.

2017. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel ferfi es no kozott nem letezik baratsag, ezert elofordul.
2017. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nem értem miért kell mindig megemlíteni,hogy nem létezii barátság. Hát igenis létezik. Nekem van. Legjobb fiúbarát. Leges legjobb. Abszurd dolog,hogy én szerelmes legyek bele vagy ő belém. Én bátyámnak ő oedig huginak tekint. Pedig 19 éves vagyok ő pedig 21 lesz. És nem nem vagyunk szerelmesek. Ő mást szeret én szintén ismerkedek. Szóval nem értem miért kell ilyen cinikusnak lenni,hogy nem létezik barátság a két nem között. Az igaz,jogy sokszor egymásba szeretnek,legalább az egyik fél,de vannak kuvételek!

2017. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy lány barátom, aki történetesen a legjobb barátom, mégse vagyok szerelmes belé és ő se belém, de ettől függetlenül mintha 2 tojás lennénk, mintha a tesóm lenne :D

lehetséges ilyen kérdező, de ritka.

2017. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáltam... nagyon rizikós mert ha véletlen szakítás van oda a barátság... ettől függetlenül mindig megeri kockáztatni mert sokat lehet vele nyerni. aki mer az nyer
2017. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Mi is így voltunk, 5 év legjobb barátság után bevallotta, hogy egy ideje érzi hogy én lennék a tökéletes neki. S hála égnek, mert én is akkortájt kezdtem el ezt érezni iránta :D De előtte tényleg őszinte barátságban voltunk, ő is szeretett valakit s én is nagyon, ettől függetlenül mindig egymásra tàmaszkodtunk, erős barátság volt köztünk romantikus érzelmek nélkül. Nem tudom, hogy hogy jött ez a "fellángolás", de nagyon furcsa volt hetekig, nem bírtam/bírtuk elfelejteni a barátságot:D Hetek és hónapok teltek el a vallomások után az első csókig és a továbbiakig. De egy biztos... Hiába bánt is egy kicsit hogy ennyi időt elpazaroltam az életemből pedig végig itt volt, nem adnám oda a barátságunk sok élményét, megérte.. Teljesen megbízom benne, hiszen ismerem minden sejtjéig, gondolatáig, máig Ő a Legjobb Barátom, és ennél csodásabb érzés nincs! Amikor az ember menne a barátaihoz hogy meséljen vagy elmélkedjen, nekem itt van!

Szóval igen, létezik, annyi évig kerestem, s sose hittem volna hogy Ő lesz a férjem, ennek ellenére mégis ez történt, jobb nem is történhetett volna velünk.

Ha az aki iránt ezt érzed most meg is döbben és esetleg most nemet mond, nem garantálja hogy így is marad, lehet majd ő is rájön.

Én szurkolok!! Kérlek írd meg mi lett!

2017. márc. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!