Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Mit gondoltokarról ha egy férfi szerelmes, de lefeküdne mással?

Figyelt kérdés

Szóval a pasi állítira szerelmes,de a csajjal csak pár alkalommal egyyütt voltak. A csaj nem akar vele párkapcsolatot. Viszont a pasinak adódik egy jó lehetőség,szexkapcsolat vagy többet is bevállalna.

Mit gondoltok erről ha annyira szerelmes a pasi akkor hogy lenne képes megcsalni,azt akit állítólag annyira szeret.?



2016. ápr. 14. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha a lány akibe szerelmes nem akar vele lefeküdni, akkor pótolni kell mással. Van fizikai kényszer amikor kanos vagy meg van amikor szerelmes vagy és a csillagokat lehoznád érte. A kettő nem ugyanaz.


Én ezt egyszer próbáltam, a szex jó volt de utána hetekig kurv4 szarul éreztem magam lelkileg. Próbáltam elhitetni magammal, hogy nem csaltam meg mert a csaj amúgy sem akart már lefeküdni velem, aztán később el is mondtam neki és azt mondta, hogy nem gond de nem tudom... én őt szerettem nagyon csak hát az ösztön.

2016. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
a vágy nagy úr,hormonok.simán.
2016. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Én is voltam szerelmes, de mivel a nő nem adta könnyen magát, ezért amíg "távol tartott" 2 nővel is lefeküdtem.


Sokszor volt bennem kétely, meg indokolatlan büntudat, hiszen akkor még nem voltunk együtt, randizni se randiztunk, csak úgymond "fűzögetett" vagy húzta előttem a mézesmadzagot.


Ennek ellenére sokszor volt bűntudatom ezek miatt, pedig teljesen normális volt, hiszen nem csaltam meg.

2016. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Mi férfiak simán szétválasztjuk a szerelmet a fizikától. A reszelés kell, gyakran kell, az érzelmeknek is van helye de előtte meg utána. Nem közbe.

39F

2016. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De hogy tudtok így érzelem nélkül szexelni, ha annyira szerelmesek vagytok valakibe??? ;( :(
2016. ápr. 15. 00:21
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert férfiak vagyunk nem nők, nem úgy müködünk mint ti, ezt sokan elfelejtitek.


A szex az szex, testiség.

A szerelem meg szerelem.


Ha van egy szerelmem és rámmászik egy nő az ágyban hogy na dugjunk, akkor ha eleinte nem stoppolom le a dolgot, még amíg tudom, utána már nem is fogom tudni, mert kikapcsol az agy és ösztönösen cselekszel.


Ez csak példa, én mindig eltudtam lökni magamtól az olyan nőket, akik tálcán kinálják fel magukat a barátnőm mellett, de csak azért mert "időben" cselekedtem.

2016. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
En is szerelmes vagyok, boldog parkapcsolatban elek, de azert mellekesbe jol s.ggbe b@$znek egy kis tinicsajt. Vagy nem tinit.:) Ez csak szex...;)
2016. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"de a csajjal csak pár alkalommal egyyütt voltak"

Ehhez a "kapcsolathoz" kellene hűségesnek maradni? Na ne röhögtess!

Egyébként meg akibe szerelmes voltam, az mind olyan volt hogy direkt nem adott meg mindent amit szerettem volna...

2016. ápr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

"A csaj nem akar vele párkapcsolatot." Ez esetben szó sincsen megcsalásról.


"Mi férfiak simán szétválasztjuk a szerelmet a fizikától. A reszelés kell, gyakran kell, az érzelmeknek is van helye de előtte meg utána. Nem közbe."


Szerintem a férfiak nem ilyenek, max a bunkók és aki ilyen az biztosan nem szerelmes. Aki szerelmes, az pont szex közben tudja az egyik legjobb módon kifejezni az érzéseit. Nem kellene a férfiakat testi ösztönvezérelt lényként bemutatni. Amúgy azért vagyunk emberek, hogy tudjunk az ösztöneinknek parancsolni.

2020. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, kezdjük újra az elején.

A fiú szerelmes.

A lány nem akar párkapcsolatot.

A kérdésednen benne is van a válasz jó nagy része.

Amúgy ugye nem gondolod, hogy ilyen esetben köteles a srác szép hosszan tehetetlenségben vergődni és szép hosszan maga alatt lenni a viszonzalan szerelem miatt és szép lassan kipurcanni...!?

Vagy te mit gondolsz?

És miért tetted fel pont ezt a kérdést?

Valamelyik érintett te vagy?

2020. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!