Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz belőle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz belőle valami? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, balett-táncos. Még tavaly lett egy új tánctanárom, aki 26 éves. Sosem gondoltam rá máshogy, mint a tanáromként, egészen októberig. Egyik órán nagyon rosszul voltam lelkileg, ekkor odajött, megölelt és simogatott. (óra közben) Ezután minden majdnem olyan volt mint régen. Volt rá alkalom, hogy óra előtt, amikor egyedül voltam, kijött hozzám beszélgetni, meg ha este végeztünk, bent maradt velem, vagy elkísért valameddig. Egy hete rám írt, megkérdezte, hogy minden oké-e, és írogattunk 3 és fél órát. Kezdem magamon azt észrevenni, hogy vonzódom hozzá. Jóban lettünk, rengetegszer rám mosolyog. Szerintetek mit kéne tennem? Tudom, hogy nem helyes, mert idősebb, csak annyira kezdek beleszeretni...

Köszi a válaszokat! :)



2017. febr. 10. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

10 év korkülönbség a te korodban nem normális.

Ebből minek legyen egyáltalán valami? Szándékosan ne szívasd meg magad.

Majd megtanulod mi a szerelem, ez nem az.....

Az lesz a legjobb, ha tánciskolát (vagy akármi is ez) váltasz, mert így csak magadnak tennél keresztbe.

2017. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben azért vigyáznék ezzel a dologgal...

Az a szitu h mielőtt nagyon beleszeretsz azért gondold végig h ő 26 éves ember...biztosan vannak már tervei pl gyerektéren meg ilyesmi...ő felnőtt ember már az ifjúkornak is a végefelé jár te pedig még egy gyerek vagy valamilyen szinten. Én ezt a részéről ennyi információból úgy látom hogy nagyon kedvesnek tart téged és a depis állapotod után több figyelmet szentel neked szimpla baráti jóindulatból. persze lehet én gondolom rosszul mert mondjuk az én szememben ilyen 8 évnél nagyobb korkülönbségű kapcsolatok mindig is furcsák voltak és őszinte leszek hiába mondják h a szerelem korban nem ismer határt azért nekem elég bizarr látni egy 50 körüli embert 25-26 éves nőkkel. Nekem nem megszokott és valamilyen szinten el is ítélem. Na de mindegy ez az én véleményem. Lehet h lesz belőle valami de én nem hiszek benne személyesen.Én azt javaslom hogy a 18-20-as korosztályban is találhatsz ilyen embert akibe bele tudsz így szeretni :) persze te dolgod :)

2017. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem akarok kíméletlen lenni, de szerintem ez a kapcsolat halálra van ítélve. Egyrészt, ha a szüleid megtudják... szerintem a felnőttek nem igazán fogják támogatni ezt, főleg a 10 év korkülönbség, meg azért gondolj bele, hogy te még csak egy kamasz vagy és nincs túl sok tapasztalatod az ilyenekben, a pasasnak meg valószínűleg van már nem is olyan kevés. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen embereknek már mások az elvárásai párkapcsolat terén, nem csak ez a kézen fogva sétálgatunk a gimiben-fajta dolgok. Meg hát az is lehetséges, hogy teljesen félreértetted a közeledését, és ő egyszerűen csak próbál jó kapcsolatot teremteni a tanítványaival, csak egy kicsit meg akart vigasztalni. A chates dolog már nem nagyon illik a képbe... Én, ha tényleg egyértelmű lenne, hogy rád cuppant, elmennék másik tanárhoz, mert ez nem normális. (De ez csak az én véleményem.)
2017. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha vigyázol...Ő lehet csak azt érzi hogy szeretne törődni veled mint a lányával/hugával. Egy 26 éves már nem azt szeretné mint te.
2017. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5/

én is kiváncsi vagyok, most már felnőtt vagy..történt valami?

remélem nem molesztáltak..

2021. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!