Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogy néznek ki a mai divatos es helyes srácok, férfiak? Milyen ruhában járnak, milyen a hajuk?

Figyelt kérdés
Tudnátok küldeni képet is?:)

2017. febr. 10. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés picit hülyeség de kifejtem miért. Értem a szándékod és jó dolog az, hogyha divatosan akarsz öltözni, de ami másnak jól áll, az nem biztos, hogy neked is fog. Olyan, hogy mai divat, nincs. Ha kialakítod a saját öltözködési stílusod, akkor nem kell követned a trendeket.
2017. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Légy önmagad, ne másokat próbálj lenyűgözni! Az a legjobb.

L

2017. febr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hülye a kerdes, csak felreertelmezitek. En nekem van stiluserzekem, sajat stilusom is, szeretem lenyugozni az embereket(plane a lanyokat, ha ezzel lehet), de nem akarok feltetlen a szo szoros erteleben divatsan oltozni. De bizonyos szityuban srra is szukseg lehet. Olyan ruhadarabom is van, amit a boltok mai polcairol emeltem le. Inkabb csak erdekelt volna, milyen idolokat ismertek, mit tartotok idealnak. :)
2017. febr. 11. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már megéltem ezt-azt, voltak olyan korok, amikor rettenetesen nézett ki mindenki, meg amikor egész helyesek voltak a fiúk is. (Mert végre feltalálták, hogy a fiúk is nézhetnek ki jól. - Hát eltartott egy ideig, míg ezzel a helyzettel megbarátkozott a mindenre fikázó közvélemény.)


Amikor rettenetesen nézett ki mindenki, akkor azt ajánlottam volna, hogy ne legyen olyan mint a többi. De ha épp eljutunk oda, hogy egész helyesen néznek ki a fiúk, akkor viszont azt tudom ajánlani, hogy centire pontosan ugyanúgy nézzen ki, mint az összes többi kinyalt díszmajom, és ne akarjon ő lenni egyedül, külön, az egyéniség, aki meg maradt ronda, mint a világháború.


Na ennyit az "egyéniség" kérdéséről!


Néha az abszolut valóságot is meg kéne nézni, nem csak mindenre automatice ráfikázni.


Most leírást adni, meg képet küldeni már fáradt vagyok... majd talán vmikor...

2017. febr. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!