Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerni 16-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni 16-20 éves divatos, menő, helyes meleg srácokat?

Figyelt kérdés

Már minden hol kerestem, de pl. Romeo-n a nagy részük nem ilyen stílusú, aki meg igen, az egy gyökér. (nem azért mert írtam nekik és elutasítottak, nem írtam nekik, mert már a bemutatkozó szövegük bunkó) Akit meg utcán látok azok valszeg nem melegek, szóval nem merek nagyon odamenni hozzájuk ismerkedni, stb. Szóval ha van vmi tippetek akkor hallgatom.

Köszi, 18/f (m)



2013. ápr. 13. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

megmodom:


Polus

Árkád

WestEnd

Aréna


ezeknél olyan magas koncentrációban léteznek a légkörben, hogy a 4 pláza már 2012 január 1. óta nem kapcsolta be a fütést.

2013. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
SP/JB koncert, meki
2013. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ez hülyeség szerintem... A plázákban a helyes srácok miért lennének melegek? :/
2013. ápr. 13. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert Plazaba járnak...
2013. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Szóval a jól néz ki és plázába van meleg. Hány éves vagy 14?...
2013. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is elfogadnék ilyen srácokat :D Az a baj, hogy a leírtak nagyon szerencsések és megtalálják egymást, és titokban nagyon jól együtt vannak :D
2013. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor most azt mondod h ronda vagyok? :/ :DDD
2013. ápr. 15. 07:49
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet örülni én is meleg vagyok! :D :)))

Amugy az elsőnek van igaza Árkád Westend Mammut Aréna.


Nagyon sok meleg barátom van én is járok plázázni.

Csak azt elfelejtetted belőle hogy ők csoportosan vannak és nem ismizni mennek oda! :))


Ismizni az Alteregoba kell és az Under Grandba egyik a 6. mÁSIK A 7. kerületben van Budapesten ;))


üdv mindenkinek és hajrá melegsrácok! XD :))

2013. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Nahugye megmondtam! :D Nem arra orientálódott a válaszom, hogy te csúnya lennél, hanem arra, hogy a Plázaboy-ok mocskosul beképzeltek. Jah és a ruha nem minden. Volt egy nagyon helyes srác. Nagyon bejött, és amikor sorra került a dolog... hát mondtam neki, hogy inkább öltözzön vissza és hagyjuk :D
2013. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na hoppá igaza volt mégis lelett oltva :D Biztos egy plázábajáramenőgyerek volt akinek nem tetszett hogy lebu.zizák :D
2013. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!