Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a dolgok utalhatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok utalhatnak féltékenységre?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy neki én vajon tetszem e. De van egy fiú barátom iskolában, akivel sokat lógok meg beszélgetek és az én kiszemelt fiúm a fiú barátommal sose volt jóba meg soha nem is beszélgettek egymással, semmi. És többször mondta nekem a barátom, hogy amikor beszélget velem, akkor a kiszemelt fiúm csomószor őt nézi. És mostanában meg amikor beszélgetünk a barátommal, akkor odajön és elkezd beszélgetni a barátommal meg jó pofizni neki a kiszemeltem. Tegnap például álltam az egyik terem mellett és beszélgettem a barátommal és az egyik barátnőm észrevette, hogy a kiszemelt srácom amíg elment mellettünk minket figyelt és azt várta én mikor nézek rá.
2017. febr. 11. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%!
2017. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És minek megy oda haverkodni meg jó pofizni a barátomhoz?
2017. febr. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!