Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékenységre megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységre megoldás?

Figyelt kérdés
Ha egy haverom elveszi a barátnőmet az elegendő ok arra hogy betörjem az orrát ?

2016. dec. 26. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
:D Igazán jó barátok lehettek :D hány évesek vagytok?
2016. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elveszi? Huhh. Ráhajtott? És a csaj belement. Mert akkor ő is ludas. De am igen csak törd be.
2016. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megoldás nagyon nincs. Neked ilyen a természeted. Mondjuk ha "csak" flörtölget vele akkor még nem tuti,hogy el akarja venni tőled. Talán szándékosan cukkolni akar.

Az orrát lehetőleg ne törd be, inkább egy nyugatató tea mellett beszélgessetek el komolyan.

2016. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársak vagyunk, szóval csak olyan haver hogy suliban szevasz és ennyi :D a barátnőm mondja hogy ő engem szeret meg minden és előbb megkérdezte h kimehet-e vele holnap mondtam h ja mér ne de felbaszódott azér mer ráirtam a gyerekre h mitakarsz és hirtelen visszamondta.
2016. dec. 26. 17:48
 5/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2016. dec. 26. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát szerintem jogos a felháborodásod. Nem értem minek kell más csajára rámozdulni. Vagy a lányok minek csinálják h rámozdulnak olyanokra akiknek barátnője van.
2016. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!