Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mivan? Valaki segitsen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan? Valaki segitsen surgosen! Tobbi a lent!

Figyelt kérdés
Elmondanam az egesz sztorit ami ugy kezdodott,hogy beleszerettem egy fiuba es en csondben magamban tartottam egy ideig de nemreg(kb 1 hete) elmondtam a baratnomnek es o pedig annak a fiunak az unokatestvere, mi kitalaltuk,hogy majd o osszehoz minket ez addig volt jo mig csak ok reggeben beszeltek errol(aztmondta,hogy ok meg regebben beszeltek es ,hogy az a fiu mar regota szerelmes belem) ezutan a masik baratnom is csatlakozott,hogy majd o is segit csak mikor megkerdezte,hogy szerelmes e belem aztmondta a fiu ,hogy o engem nemszeret.Nagyon szepen megkoszonnem hogyha valaki segitene ,tudom ,hogy fura az egesz de en tenyleg szeretem ot es most elkene felejtenem vagy valaki tud otletet mit csinaljak? talan varjak meg egy kicsit?Valaki segitsen kerem!

2017. febr. 11. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Többi lentet akartam írni csak nagyon felek😟
2017. febr. 11. 22:46
 2/5 anonim válasza:
Ha nem szeret, akkor felesleges várni rá. Felejtsd el Őt. Foglald le magad valamivel, tölts sok időt a barátaiddal stb.. :)
2017. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátnődnek, aki az unokatestvére, de becsatlakozott egy másik barátnő, meg még a szomszéd nagyijának a testvérének a 6. unokája nem?


Viccet félretéve... ha azt mondta nem, akkor nem. Egyértelmű.

2017. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod ráerőszakolni a szeretetet senkire. Sajnos ez a hajó elment. Tereld el a figyelmed.
2017. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HiiamRasko válasza:
Nem tudom hogy hány évesek vagytok mert ez azért sokat számít. 2 dolog a régóta az mit jelent 1 hónapja vagy inkább években mérhető. Ha évekről van szó akkor beszélj vele TE személyesen mert ha elég erős a "barátságotok" akkor kibírja ha nem akkor sosem is volt értelme.(Igen én nem hiszek a fiú/lány barátságban az egyik fél egyszer úgyis többet fog érezni előbb vagy utóbb :) )
2017. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!