Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerek egy fiút. Egy évvel idősebb nálam . Ő olyan tipikusan menő srác, de inkább azon belül is az a fajta, amelyik nem hangoskodik. Nemrég megszólítottam, megkérdeztem tőle hogy nem tudjaxe hogy hol van xy. Válaszolt, s amikor újból ránéztem elkapta a tekintetét. A folyosón is észrevettem egyszer hogy néz, amint odanéztem elkapta a tekintetét. Ja és elfelejtettem mondani, hogy amikor vége lett a beszélgetésünknek, és elmentem, a barátnőim azt mondták hogy utána tök sokáig nézett engem. Egyébként ők azt is mondták hogy mikor beszéltem vele, tökre kipirultam.


A táskájába rejtek majd holnap egy valentinnapi üzenetet, és úgy döntöttem hogy farsangon elmondom neki, hogy én írtam.

De hogyan érjem el hogy végképp belém szeressen?



Egy szerelmes lány



2017. febr. 13. 17:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Amit elterveztél az jó lesz, a többi meg majd jön magától :)
2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy :) szerintem MÁR szeret téged! Nekem nem ilyen egyszerű a helyzetem :( egyébként bátor vagy hogy Valentin napi ajándékot adsz neki!
2017. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na elrejtettem az üzenetet. Ja és úgy döntöttem hogy farsangon elmondom neki hogy én írtam az üzenetet. Szerintetek jó ötlet?
2017. febr. 14. 19:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tom hogy akkor ott hogy szólítsam meg
2017. febr. 14. 19:45
 5/5 anonim válasza:
Persze, hogy jó ötlet! Sok sikert! :)
2017. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!