Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy egy lány megkedveljen, belém szeressen?

Figyelt kérdés

Buszról láttam egy lányt,nagyon megtetszett,szeretném megismerni.Be is jelöltem még régebben facebook-on,de eddig nem sikerült vele beszélni.Személyese akarok vele,szerintem úgy jobb mint neten.Ha eljön az idő,miket mondjak neki?Illetve hogyan folytassam,hogy megkedveljen?Mikre figyeljek oda?


19/F


2017. jan. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na végre! Jó olvasni, hogy valaki nem a Facebook és társain akar kapcsolatot kialakítani.


Szerintem először is érdeklődj felőle a kedvenc dolgai iránt stb. Hogy megkedveljen elég csak beszélgetni vele és egyszer csak eljön az idő a továbbjutáshoz.

Semmiképp se legyél rámenős, mert azt a legtöbb lány nem szereti.


Sok sikert! :)

2017. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Ment a like :)
2017. jan. 9. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban az a legfontosabb hogy ne nyomulj.Kezdj el vele beszélgetni,tudj meg róla minnél több mindent,ha esetleg van barátja/kiszemeltje akkor azt tartsd tiszteletben és ne akard mindenáron megszerezni,mert az visszataszító is tud lenni és előbb utóbb eltávolodik tőled.

Nem akarom osztani az észt giszen még csak 15l vagyok,de nekem általában a leírt dolgok szoktak kissé idegesítőek lenni egy fiúban...csak gondoltam jól jön egy lány véleménye is :D sok sikert!!!

2017. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) ment a like
2017. jan. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!