Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Nem tudom eldönteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nem tudom eldönteni mit szeretne tőlem, csak mint barát vagy több!?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal aki 4 évvel idősebb nálam..Táncot tanít nekem, sokszor úgy veszem észre hogy tetszek neki meg az ismerőseim is ezt mondták hogy szerintük többet szeretne szimpla barátságnál..hogy deríthetném ki hogy most akkor mi is a helyzet valójában?

17/L



2017. febr. 13. 19:52
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
Kérdezd meg őt vagy valaki nagyon jó, közeli barátját?!
2017. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne kínos?
2017. febr. 13. 20:11
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
Ha őt kérdezed egy kicsit kellemetlen lehet. Ha a barátait - és nem árulkodnak - annyira nem. De ebbe amúgy sincsen semmi, szerintem bátran kérdezd meg. Vagy csak figyeld, hogyan viselkedik veled. :)
2017. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell megkérdezni semmit, kérdező. Egy 21 éves fiú nem 17 éves csajok közül választ barátot magának. Tuti, hogy többre kellesz neki.

58F

2017. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de honnan vehetem észre hog bejövök neki?
2017. febr. 14. 18:52
 6/7 Stark2000 ***** válasza:

Csak írd be kulcsszónak, hogy "tetszek neki" vagy akármi és kiad vagy 1000+1 kérdést - azokban a válasz.


Amúgy: szemezés, keresi a tekinteted, ha tud gyakran megérint, kedvesebb veled mint másokkal, figyelmesebb amikor veled beszél, meg egyszerűen figyel rád..

2017. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha neked tetszik próbálj vele szemezni stb. De ha nem akkor hagyd
2017. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!