Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekkori barátom, tényleg nagyon régóta ismerem a srácot. Már általánosba is együtt jártunk, ő volt a legbalhésabb fiú. Mindig valamibe belekeveredett de nagyon jó fej. Tipikus nagyszájú nőfaló volt annó, mostmár mintha visszaesett volna az önbizalma. Szóval a kapcsolatunk ingadozó, hol jobban tartjuk a kontaktot hol kevésbé. Most éppen olyan szakaszban vagyunk, hogy jobban tartjuk, mert egyikünknek sincs senkije aki féltékenykedne. Nem tudom eldönteni mit érezhet irántam, én vonzódom hozzá mióta az eszemet tudom. De ő olyan mintha néha érezne, néha nem. Néha hazavisz kocsival, visszafordul értem. Ha idehaza jár a városunkban mindig szól, hogy benéz hozzám. Már jó ideje nincs barátnője és azt mondta, hogy így jó neki. De néha mégis úgy néz rám, olyan pillantással amiből az ember azt gondolná, hogy igen szeret. Aztán mintha kikapcsolná és nevetve megkérdezi, mikor szexelünk már mert nekem sincs senkim, neki se, tök jól járnánk. Ezzel mintha verbálisan felpofozna. Tudja, hogy nem fogok vele csak úgy és ettől én úgy érzem magam, mintha egy beszélő lyuk lennék neki. Néha megsimítja az arcom olyan finoman, kedvesen. Meghív még ha egy forintja sincs akkor is. (én is megszoktam) De ha idehaza vagyok és fent vagyok F.on, sose ír, hogy mi van velem. Sose kérdezi meg, hogy vagyok. Mintha nem érdekelné. Holott én mindig megkérdezem tőle hogy mizu, hogy érzi magát minden okésban van e.(lehet tényleg nem érdekli gőzöm nincs ez fiúknál hogy megy) Nem akarom tőle megkérdezni, hogy mit érez mert ő is tipikusan olyan ember, hogy ha valaki szereti a karjaiba omlik, még ha ő nem is érzi ugyanazt. Szeretetéhes (most már régen nem volt ilyen) és ha elmondom neki, hogy mit érzek nem fog nemet mondani és később lehet meggondolja magát, az tönkre tenne mindent. Szóval valahogy el szeretném érni, hogy ha érez valamit akkor mondja ki ő. Nekem ne kelljen lépnem. Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem mint embert és barátnak is kiváló, megtudok békélni azzal ha nem lesz köztünk semmi. Szóval semmiképp nem akarom elveszíteni. Mit gondoltok érez valamit? Ha igen, hogyan lehetne rávenni, hogy elmondja?

2016. márc. 27. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz soha nem fogod tudni. Kérdezd meg tőle.
2016. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!