Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiu nyaron...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu nyaron sokat beszeltunk aztan azt mondta hogy fiatal vagyok es hanyagoltuk egymast?

Figyelt kérdés
most viszont volt egy buli ahol smaroltunk es egyutt aludtunk es utana nagyon aranyos volt elmondta h varna ram meg h mar nem zavarja hogy fiatal vagyok es egy ideje megint elkezdte hogy fiatal vagyok aztan beszivattuk a legjobb baratjaval hogy egyutt vagyunk es ugy csinalt mintha nem lenne baj es ra irt az en legjobb baratnomre hogy mennyire rosszul esik neki meg hogy amikor a haverjaival van mindig en vagxok a tema es nem akar mas fizval latni es irta a bartnom hogy akkor tegyel erte es azt mondta hogy fiatal de ha meg eg van akkor mier erdekli hogy en kivel vagyok es tudom hogy kellek neki es nem ertem mier huzzuk egymas idejet es mindketten egymas tarsasagara vagyunk es nagyon rossz egyepkent 1,5 ev van koztunk en mindjar 15 o meg mosz lett 16 tehat igazabol nem tudom velem mas mint a tobbi lannyal es erzem ezt az egeszet hogy mas segitsegek mit csinaljak
2017. febr. 13. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudják a szüleid,hogy bulikban smárolsz és fiúkkal alszol ,és még 15 sem vagy? Nagyon szánalmasan viselkedsz, neked még az össze hímneműt hanyagolnod kéne.
2017. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudjak de nem a kerdesemre kaptam valaszt🤔😉
2017. febr. 13. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

De kaptál:

"neked még az összes hímneműt hanyagolnod kéne."

2017. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat segít a saját és körülötted élők általános életminőségén, ha megtanulsz írásjeleket és ékezeteket használni. (tudom, mobil, meg a többi kifogás)
2017. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!