Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne egy lányt elfelej...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne egy lányt elfelejteni aki tetszik? 16F

Figyelt kérdés
13 éves a lány ,tudom,hogy elég fiatal ezért akarom elfelejteni.

2016. júl. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Keress olyan dolgot, ami leköti a figyelmed. Nézzél meccset....kezdj el egy hangszeren játszani...vagy ha még nem tudod, akkor tanuld meg kirakni a rubik kockát. A lényeg, hogy a gondolataid lekösd.
2016. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* ja és hidd el így idővel elfelejted. De ha szereted, akkor nem.
2016. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
Ha "tetszik"? Semmit.. 2 hét és volt-nincs.
2016. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többet érzek mint csak tetszest.
2016. júl. 22. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy?

Akkor nehéz lesz.

Panaszkodj a barátaidnak ők sokszor lenyugtatnak, ha igaz barátok.

Menj el bulizni, mint írták előttem kösd le a figyelmed, olvass, néz filmet, meccset, sportolj stb.

2016. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy állandoan likeolja a képeim,facen meg rámirogat.
2016. júl. 22. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

19 évesen jöttem össze barátnőmmel akkor ő 13 volt.

Most 21 éves vagyok ő 15 éves :)

1 év 7 hónapja vagyunk együtt és angyon boldogok vagyunk :) és ne mazvar a kor különbség sem őt sem engem eleinte kicsit fura volt de az el múlt :D

Bár nekem aki tetszett az 2 nap se volt és elfelejtettem :D Persze más ha valakibe szerelmes vagy. volt egy barátom akibe fülig bele estem 2.5 évig szívtam miatta de a mostani barátnőm el felejtette vleem teljesen :D

2016. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!