Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

A teljes történet;

Még tavaly tavasszal történt, hogy cserediákságból visszatért az egyik fiú az iskolába. Nagyon megtetszett nekem. Elég viccesen ismerkedtünk meg, lerövidítve annyi, hogy pletykaként jutott el hozzá, hogy tetszik nekem. A barátjával jött először oda hozzám, akkor beszéltünk először. Ezek után rengeteget chateltünk, és beszéltünk élőben. Időnként hazakísért engem, eljött velem kutyát sétáltatni, és hasonló apró találkák estek meg. Az egyik ilyen találkozó során elmondta, hogy tetszem neki, de ő nyárra nem szeretne kapcsolatot, mert nagyon sok felé mennek a családjával, és bonyolult lenne neki, viszont a nyár elteltével szeretne velem lenni. Nem tudtam hova tenni a dolgot, összezavarodtam, és rettenetesen szomorú lettem, teljesen lemondtam róla. Elutasítottam. Időközben megismerkedtem egy másik fiúval, akivel pár hónapnyi ismerkedés után egy rövid ideig együtt is voltam. Most van a negyedik hónapja, hogy szakítottunk. Viszont valamelyik nap eszembe jutott a fiú, akit nyáron elutasítottam, és akkor hasított belém a felismerés, hogy rettenetesen hiányzik nekem. Kétségbe vagyok esve, mert vissza szeretném őt kapni, de nem tudom hogyan kellene cselekednem. Pár hét múlva ugyanoda megyünk bulizni, arra gondoltam, talán ott lehetne lehetőségem bármit is tenni. Ezek mellett van a héten egy nap, amikor egyszerre végzünk, talán ez is jó lehet kezdetnek.


Tudom, hogy elrontottam ezt az egészet, de szeretném rendbehozni. Nagyon megköszönném, ha valaki segítene egy ötlettel, pár tanáccsal, hogy hogyan szerezhetném őt vissza. Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. febr. 19. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszelj vele. Legyel oszinte es mondj el mindent, azt is h most mit erzel. Es h szeretned ujrakezdeni. Meg fogja erteni.:)
2017. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy a srác nagyon szeretett, és azóta se mondott le rólad :) Próbálj meg beszélni vele, esetleg a ha nem tudsz sokat várni, akkor rá is írhatsz, és megbeszélhetsz vele megint egy találkát :) Én ezt tenném a helyedben :) sok sikert :)
2017. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az emberek hoznak rossz döntéseket, ezért vagyunk emberek. TE akkor hoztál egy rossz döntést mikor hagytad őt. Kérlek ne szarakodj minél hamarabb legyetek akkor együtt próbáljátok meg. Tanulj az én hibámból elrontottam a kapcsolatom és ezzel elvesztettem életem nagy szerelmát most pedig mikor minenre rájövök lehet hogy késő... Szóval ne húzd az időt!!!
2017. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!