Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nárcisztikus személynek...

Nárcisztikus személynek kölcsönadott pénzt hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Papír sajnos nem készült a kölcsönadásról. Szavakkal hatni egy ilyen személyre nem igazán lehet, de a pénzre szükségem van és vissza szeretném kapni. Köszönöm a segítséget, tippeket!

2017. febr. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Narcisztikus: önimádó.

Hogyan keveredik ide az adósság el nem ismerése?

2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt már kérdezted pár hónapja.

Azóta sincs meg a pénz?

Mert akkor nyugodtan tegyél le róla. Tanulópénz volt.

2017. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Honnan ismered? Munkahely? Iskola? Csak baráti kör?

Tök mind1. Egy valami van amit a nárcisztikus ember is megért és magára vesz a szégyen. Nyílvánosan szarrá aláznám, hogy mekkora egy féreg. Én leszarnám, hogy azt gondolják voltam akkora buta. hogy pénzt adtam neki ha közben elterjeszthetem róla mekkora egy csótány. Munkahelyen a legjobb ott gyorsan terjed a pletyka. Baráti körben meg kiközösítik. Tök mind1,,, A pénzed lehet nem kapod vissza. Tanuló pénz, de ne csak te szívj... ő szopjon.

2017. febr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A páromról van szó, vagyis inkább már az ex kategóriába tettem őt. Régebben szarban volt, segítettem neki, kisegítettem, kihúztam a szarból, aztán mindig csak ígérgette hogy majd visszaadja, majd, majd, majd majd. Akkor még nem tudtam kivel van dolgom, és azt gondolom, hogy alapból mindenki segít a társán, családján ha bajban van. Nos én is ezt tettem, és ahogy azt fentebb már említettem akkor még nem tudtam, hogy ő milyen. Utólag okos az ember, tudom, hogy hiba volt, nagy hiba. Tanulópénz, na igen, így is fel lehet fogni. Köszönöm az eddigi kommenteket.
2017. febr. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!